Kategoriler
Internet Konuk Yazar

Buzla.com'dan gelen mailler

Buzla.com bir içerik ekleme sitesi, ona klon demeye dilim varmasa da web 2.0 deyince akla gelen buz mavisi tema çılgınlığına adında anlaşılacağı gibi buzlada kendini kaptırmış durumda;
diğerleri için bkz: blogcu, myspace, digg, metacafe .

Sitede herşey çok iyi ayarlanmış en ufak bir hoşnutsuzluk veya hata görmedim. Şimdilik kullanıyorum ve harika bir şey anasayfada içerikler bunu hakediyor çünkü çok güzel ve yararlı bilgilerle karşılaştım.

Yukarıdaki yazıyı yaklaşık 6 ay önce YeniNesilNet için yazmıştım, gerçekten de düşüncelerimi anlatan bir yazıydı, fakat dün akşam e-mail adresime yağan mailler bu fikrimi değiştirdi, hem gelen mailler de herhangi bir buzla userinin adı yazmıyordu(belli ki sistem tarafından yollandı) hem de gelen postalar "junk mail" kısmına değil, benim sürekli kontrol ettiğim inboxa geliyordu.

Mail içeriği abuk subuk harflerden oluşuyordu, ve sinir bozucuydu, buzla.com yetkililerini uyarıyorum ve kınıyorum.

buzla mail

Eski wolkanca.com’da Buzla.com'dan gelen mailler veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Buzla.com'dan gelen mailler için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Buzla.com'dan gelen mailleriçin 8 yanıt

bana gelen mailleri spam olarak işaretledim ben. böyle patavatsız mail yollanmasına tahammul edemem ki peşinden bir özür mesajı bile atılmadı hala.

bize de geldi aynı şekilde inbox a spam olarak seçip sildik sonrasında. 60 a yakın mail

bana da gelmeye başlamıştı, "bültenden çık" seçenegine tıkladım ve spam işaretledim…
sapıttılar mı ne? 🙂

merhabalar. yaşadığınız sıkıntılar ve bu aptal mesajlarla mesaj kutunuzu doldurduğumuz için üzgünüm. neden ve nasıl olduğunu henüz anlayamadığımız bir şekilde bu mesajlar gidiyor. mesajların içeriklerinden de anlayabileceğiniz gibi, hiçbir amaca hizmet etmiyor, sizin gibi insanları rahatsız etmek dışında.

sıkıntı verdiğimiz herkesten burada tekrar özür dilerim.

(işin teknik kısmını henüz bilmemekle birlikte mail sistemimize dışarıdan ulaşılıp, 'random' olarak mesaj atılması sağlanmış gibi görünüyor.)