Kategoriler
Blog

Blog yazarları

Aslında blog kardeşliğinin çoktan akıl edip yapması gereken bir işi sevgili Mert burada yapmış çokta güzel olmuş. Üye olurken kaç yıldır blog yazıyorsunuz diye bir soru var o soruya verilecek cevaplardan bir tanesi 4yıldan fazla (nahnu derecesi) olarak geçiyor bu çok hoşuma gitti. [via]

Türk Blog Yazarları nedir?

Türk Blog Yazarları blog yazan, üreten, düşünen, tartışan ve paylaşan insanlar için yaratılmış, Ning sistemi üzerine kurulu bir sosyal ağdır.

Neden Türk Blog Yazarları?

Türk Blog Yazarlarında sizin gibi diğer türk blog yazarlarıyla tanışıp, mesajlaşabilir, arkadaş listenize ekleyebilirsiniz. Bunun dışında bloğunuzun tanıtımını yapabilir ve forum sayfalarından sizin gibi blog yazan insanlar ile blog kurulumu ve benzeri konularda yardım alabilirsiniz. Kendi bloğunuzda (Blogger, WordPress, Live spaces, vb.) yazdığınız son yazıları RSS bağlantınız sayesinde burada ki kişisel sayfanızda otomatik olarak tekrar yazmanıza gerek kalmadan görüntüleyebilirsiniz.

Hmm fena değilmiş başka neler yapabilirim?

Tüm bunların dışında kişisel sayfanızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, istediğiniz fotografı ekleyebilir, bilgisayarınızdan veya Youtube üzerinden istediğiniz videoyu buradaki kişisel sayfanızda yayınlayabilirsiniz.

Eski wolkanca.com’da Blog yazarları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blog yazarları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Blog yazarlarıiçin 2 yanıt

öncelikle beni de davet ettiğin için teşekkürler. gerçekten güzel bir topluluk.
tek sorun, ning in içindeki bir betik, tarayıcıyı zorlamasıdır…

beni de davet ettiğiniz için teşekkürler. bir sorum olacak; ben blogumda eklediğim yazıların turk blog yazarlarında görüntülenme olayını çözemedim, bir el atıverseniz 🙂