Kategoriler
Genel

Evernote’da notları toplu olarak silmek

Binlerce eski notumu tek seferde nasıl sildim?

Binlerce eski notumu tek seferde nasıl sildim?

Evernote uygulamasını çok eskiden kullanmaya başladığım ve çeşitli otomasyonlarla 10bin den fazla not oluşturduğum için şimdi yeniden kullanmaya başlayınca eski binlerce not kafa karıştırıcı geldi. Bu yüzden eski notları silmek istedim fakat tek seferde yalnızca 50 not silinebiliyordu.

Eski tüm notları topluca silmek için bir yol arıyordum, destek ekibine başvurdum ve bana sunulan çözüm Evernote’un eski sürümünü yükleyin ve silin oldu.

Sizin de Evernote’da binlerce eski notunuz varsa ve silmek istiyorsanız notları eski(Evernote Legacy) programını bilgisayarınıza kurarak notları toplu olarak silebilirsiniz.

Silmek istediğiniz notları bir not defteri kategorisine taşımak ve bu not defterini silmek içerisindeki tüm notları silmenize yarar, ardından çöp kutusunu da boşaltabilirsiniz.

Kategoriden(Genel) başka konular:

wolkanca.com’da Evernote’da notları toplu olarak silmek veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Evernote’da notları toplu olarak silmek için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.