Kategoriler
Blog Internet Medya

Blograzzi ve Technorati stratejik iş ortaklığı

Technorati
Blograzzi ve Technorati stratejik iş ortaklığının ilk adımını attılar. Dünyanın en büyük blog dizini Technorati ile Türkiye'nin en büyük blog dizini Blograzzi arasında gerçekleştirilen stratejik iş ortaklığı anlaşmasının ilk adımı olarak Blograzzi, Technorati'nin uygulama geliştirme arayüzüne özel erişim hakkına sahip olmuştur.

Arda Kutsal Blograzzi Kurucu Ortağı Arda Kutsal'ın konuyla ilgili yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

Technorati ile gerçekleştirmiş olduğumuz anlaşma şirketin Türkiye pazarına verdiği önemi ve bir stratejik iş ortağı olarak Blograzzi'ye olan bakış açısını yansıtmaktadır. Türk blog küresinde Blograzzi'nin sahip olduğu istatistiki veritabanı ve pazar payı ile Technorati'nin global gücünün birleşimi, henüz ilk adımını attığımız bu işbirliğinin ilerleyen dönemlerde oluşturacağı sinerji açısından büyük önem teşkil etmektedir. Technorati'nin Blograzzi'ye olan güveninden dolayı çok memnun ve gelecek planlarımız açısından da heyecanlıyız.

Aaron KraneGerçekleştirilmiş olan stratejik iş ortaklığı ile ilgili Technorati Pazarlama Müdürü Aaron Krane'in yaptığı açıklama şu şekilde.

Technorati'nin global gücünün yanında lokal pazar payı sayesinde Blograzzi Türk blog küresi için önemli bir konumdadır. Sahip olduğu istatistiki verilerin kullanıcılarının sağladığı geri dönüşler ile sosyal anlamda da geliştiriliyor olması Türkiye pazarındaki değerini arttırmasına imkan tanımaktadır. Büyümekte olan Türkiye internet pazarına ilgimizin bir göstergesi olarak Blograzzi ile gerçekleştirmiş olduğumuz stratejik iş ortaklığı ilerleyen dönemlerde değerlendireceğimiz farklı süreçlerin de başlangıcı olacaktır. Türkiye internet pazarının gelişimini bu anlaşma ile stratejik iş ortağımız aracılığıyla daha yakından takip fırsatı bulduğumuz için mutluyuz.

Blograzzi
Blograzzi, kaliteli ve ilgi alanına uygun içeriğe zaman kaybetmeden ulaşmak isteyen Türk internet kullanıcısı için faydalı bir araç olması adına geliştirilmiş bir servistir. Sahip olduğu 30'a yakın farklı istatistiki veriyi Blograzzi Puan adı verilen değerde birleştiren Blograzzi, kullanıcılarına sunduğu sosyalleşme araçları ile de blog okur ve yazarları arasındaki iletişimi kuvvetlendirmektedir. Blograzzi Türk blog küresinde kendi alanında lider konumda olup gelişimini sürdürmektedir. Technorati kullanıcılar tarafından oluşturulan medya konusunda dünyanın önde gelen otoritesidir. Şu anda 111.6 milyon blogu gerçek zamanlı olarak takip eden Technorati, aynı zamanda internet'e sunulan oyun, müzik, video, podcast ve benzeri tarzlardaki içerikleri de kapsamaktadır.

Eski wolkanca.com’da Blograzzi ve Technorati stratejik iş ortaklığı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blograzzi ve Technorati stratejik iş ortaklığı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

aaaaaa ne güzel oldu bu arada bende ersimdeki bayanla ortak olmak istiyorum ne ücret gerekse gelsin bizim web tasarım şirketimizde çalışsın 😀

iyi geyik
bildirgeci hakladıktan sonra sıra blograziye mi geldi 😀

volkan abi bu kızın silueti var mı yaa süpermiş bu kız 😆 mınar altuntaş dahad güzel ama buda güzel 😀

10 numerö bir yorum turklerklani 😮
bu sayede blograzzinin 30a yakın istatistiki veriyi topladığını öğrendik. o kadar varmımış ya 🙄