Kategoriler
Blog Gündem Internet

Blogger ve blogspot engellemesi kalkıyor

Geçtiğimiz hafta cuma günü LigTV'nin yayınlarıını izinsiz yayınlayan 60 kadar blogspot.com blogu nedeni ile açtığı dava sonucunda erişime engellenen Blogger mahkemenin yeniden yaptığı hukuki işlemle erişime açıldı. Diyarbakır mahkemesinin erişime açma kararı Türk Telekom'a fakslanmış ve yürürlüğe girmesi için bekleniyor, Blogger ve Blogpsot.com'a Türk Telekomun'un yapacağı işlemden sonra erişilebilecek.

Fusun S.Nebil turk.internet.com’da yazdığı haberde şu dip notu eklemiş;

Digitürk'e yönelik tepki maillerinin de yayınlandığı görüldü. Ancak bu mailleri bizzat LigTV yayınladıkları için Blogger ve BlogSpot'un erişime engellenmesine neden olan kişilerin organize ettiğinin anlaşıldığı belirtiliyor.

blogger

Eski wolkanca.com’da Blogger ve blogspot engellemesi kalkıyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blogger ve blogspot engellemesi kalkıyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

haydi hayırlısı okulun bilmerinde bloggera girebildim ama evde aynısı yoktu.acaba üniversitelere verilen internet bağlantısı farklı mı oluyor.dip notun haklılık payı da %100.
bu arada abi zannedersem fotoğraftaki görünmeyen yüz sensin(bilgisayardan tanıdım). bu tshirt hala duruyorsa, her türlü şarta karşılık talibim tshirtüne. bu uğurda hukuk mücadelesi de veririm 🙂

kalkı bile 🙂
ayrıca bu maviliği hiç beğenmeidm desem 🥴

merhaba öncelikle siten çok güzelolmuşeğer istersen link değişimi yapmak isterim.

sitekayit.blogspot.com

link burada bana sitekayit06{.}gmail.com adresine mail atarsan link değişimini yaparım.

iyi çalışmalar.