Kategoriler
Gündem Internet

Bir mum da sen yak!

Light it - mum yakLight a million candles adında bir internet sitesi, internet üzerindeki çocuk pornosunun masum kurbanları için bir kampanya başlatmış. bu kampanya ile dört ay içinde bir milyon kişiye ulaşılıp onların yaratılan internet sitesinde bir milyon mum yakması hedeflenmiş. ve ne mutlu ki dört ay biçilen bu rakama bir ay gibi bir sürede ulaşılmış. sitede şu anda 1,480,715 tane mum yakılmış durumda. ve bu sayının artması bizim elimizde.
ben de herkesi bu siteye girmeye ve bir mum yakmaya davet ediyorum. çünkü bu, bütün dünyanın gözünü çocuklara yapılan bu istismara çevirmek için güzel bir yöntem olabilir. lightamillioncandles.com

Eski wolkanca.com’da Bir mum da sen yak! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bir mum da sen yak! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Bir mum da sen yak!için 8 yanıt

ben siteye girdim ama ingilizce hiç bişi anlamadım
mum yakmak için para bağışı yapılıyorsa eğer kredi kartım yok mum filan yakamam 🙁

tugba yani gülersen de gül napim anlamadım ben siteden bilmiyorum yani komiklik değil anlamamaktı o

özür dilerim sanırım yeterli açıklama yapmamışım 🙂 mum yakmak için önce siteye giriyoruz.
“enter” yazan butona tıklıyoruz. ardından bir tanıtım yazısı çıkıyor. zaten orda da paranıza değil desteğinize ihtiyacımız var gibisinden bişeyler yazıyor.
bu menüde de “light candle now” yazan bölüme tıklıyoruz. sitenin yüklenmesini bekliyoruz. ve son olarak kibrit şekline dönüşen mouseumuzun işaretçisini yeşil ile işaretlenmiş mumlardan birisine değdiriyoruz.
ve önümüze çıkan forma “adımızı-ülkemizi-mailimizi-ve söylemek istediklerimizi yazıp “submit” e bastığımızda mumumuz yanmış oluyor.

yakalım abicim mum herkes bir mum yaks bütün dünya aydınlanır. yardımlarımızı yapalım az yada çok demeyelim azda olsa yardım yardımdır.

silentrebel sana tşk ederim bende bir mum yaktım umarım destek oluruz.hep beraberce. allah hepsinin belasını versin bu iğrenç işle ilgilenenin heves edenin izleyenin ve ticaretini yapanın