Bir mum da sen yak!

Light it - mum yakLight a million candles adında bir internet sitesi, internet üzerindeki çocuk pornosunun masum kurbanları için bir kampanya başlatmış. bu kampanya ile dört ay içinde bir milyon kişiye ulaşılıp onların yaratılan internet sitesinde bir milyon mum yakması hedeflenmiş. ve ne mutlu ki dört ay biçilen bu rakama bir ay gibi bir sürede ulaşılmış. sitede şu anda 1,480,715 tane mum yakılmış durumda. ve bu sayının artması bizim elimizde.
ben de herkesi bu siteye girmeye ve bir mum yakmaya davet ediyorum. çünkü bu, bütün dünyanın gözünü çocuklara yapılan bu istismara çevirmek için güzel bir yöntem olabilir. lightamillioncandles.com

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Bir mum da sen yak!için 8 yanıt

ben siteye girdim ama ingilizce hiç bişi anlamadım
mum yakmak için para bağışı yapılıyorsa eğer kredi kartım yok mum filan yakamam 🙁

özür dilerim sanırım yeterli açıklama yapmamışım 🙂 mum yakmak için önce siteye giriyoruz.
“enter” yazan butona tıklıyoruz. ardından bir tanıtım yazısı çıkıyor. zaten orda da paranıza değil desteğinize ihtiyacımız var gibisinden bişeyler yazıyor.
bu menüde de “light candle now” yazan bölüme tıklıyoruz. sitenin yüklenmesini bekliyoruz. ve son olarak kibrit şekline dönüşen mouseumuzun işaretçisini yeşil ile işaretlenmiş mumlardan birisine değdiriyoruz.
ve önümüze çıkan forma “adımızı-ülkemizi-mailimizi-ve söylemek istediklerimizi yazıp “submit” e bastığımızda mumumuz yanmış oluyor.

silentrebel sana tşk ederim bende bir mum yaktım umarım destek oluruz.hep beraberce. allah hepsinin belasını versin bu iğrenç işle ilgilenenin heves edenin izleyenin ve ticaretini yapanın