Kategoriler
Ivır zıvır

Bir de

Mesela bizim blogumuzda binlerce yazı var ya hani, adam bunların içinden “penis büyütücü” reklam yazısını alıyor diğer binlerce yazının içinden. Şimdi ben buna ne diyeyim ki? Hiç kusura bakmayın arkadaş şunu derim;

sen bu kadar büyük bir blogda dolaşıp dolaşıp canın penis çekmişse penisi çekip almışsan ben n’apayım.

Bunu yapan da sanırsın uzayda yaşıyor hiç gazete dergi okumamış, yahu al götverenin önde gideni adam som altın olanını alıyor ve bu suudi arap, müslüman ve yazan haber eden de ulusal bir gazete; http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/12229242.asp burada bir ekonomi var o içerik bir reklam, her şeyin reklamı var yasal bir iş bu sen ne imaa ediyorsunki afedersin biz ırz düşmanı mıyız, seni mi .2..z penislerimizi büyütüp de. Bak Hürriyet'in sitesine kaç tane penis büyütücü reklamı göreceksin orada.

İkinci bir de, besle kargayı oysun gözünü diye bir atasözümüz var ya hani, vallahi doğru. Dünkü sidikli yarın gelip size çatabiliyor. İşte o yüzden kıyakçılık yapmıyorum ya, sonu ayakçılık çünkü. Acıma yetime koyar götüne.

Gazetede veya dergide bir işini yazdırıp sonra gelip aaa bak orada şeyimi yazmışlar diye artistlik yapan maymunlar var bir de, buna da şu deniyor; körler sağırlar birbirini ağırlar.

Du dur bir de, önüne gelen blogumu istiyor, herkes. Köşesini, ucunu, orasını, burasını isteyip duruyor bıkmadı bunlar (örnek: müzik player, video player, düğme, tuş, resim bunu nasıl yaptın şunu nasıl). Ben elimden geldiğince vaktim olunca bunlara cevap veriyorum blogumda yazıyorum, vakit nedeni ile elimden pek bir şey gelmiyor ancak buraya yazabiliyorum. Sorun istemesi değil de bana bir faydası yok hep iste hep iste olmaz ki biraz da ver arkadaşım adil olmak lazım ben de insanım. Sen avucuma ne sıçtın ki ben yüzüne süreyim derler(emin değilim). Negatif cevap yazarsan bir de üste çıkarlar ki; kafir de olursun, gavur da, şerefsizin de olursun istediğini vermezsen, sanki maaşlı elemanısın adamın istediğini vermek zorundasın. Adil olun, insan olun kim kime bedava vakit veriyor? Siktirin gidin lan buradan.

Eski wolkanca.com’da Bir de veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bir de için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.