Kategoriler
Teknoloji

Bilgisayarınızda Android deneyin

Google'ın cep telefonarı ve tablet pc ler için Linux çekirdeği ile geliştirdiği mobil işletim sistemi Andorid’i bilgisayarınızda deneyebilir kullanabilirsiniz. Bilgisayarınız'a bir sanal bilgisayar kurmanız bunun için yeterli.

androids

Ben bu tür değişik testler için genellikle Ubuntu kullanıyorum çünkü Ubuntu yazılım kaynaklarında istediğim hemen hemen her şey ücretsiz ve çok iyi çalışıyor, Ubuntu da veya Windows da VirtualBox programı kurun, daha sonra [OVFAppliances.com]-Android-2.6.29.OVF-VMDK dosyasını torrentten veya gücendiğiniz bir yerden indirin ve yeni VirtualBox'un OVF içeri aktarma işlemi ile Andorid 2.6 işletim sistemini sanal bilgisaayr olarak içeri aktarın, ufak birkaç ince ayarla gayet hızlı kullanabilirsiniz.

Ben biraz video çektim kullanırken Youtube'a da yükledim izleyebilirsiniz.

Andorid 3 te güzel gözüküyor

Eski wolkanca.com’da Bilgisayarınızda Android deneyin veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bilgisayarınızda Android deneyin için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.