Kategoriler
Kültür Sanat

Aşk kırıntıları…

sessizlikte birden bire bu tını mükemmel bir keman solo … Söyliyen adam hiç umrumda değil söylettiren kadın gibi olamadığıma yanıyorum.

Kopkoyu içim diyor ;bu denlimi bir betimleme bir insana yakın olur. Alışılmışın dışında genelde erkekler söyler sevgisini bizler böyle biliriz değil mi kızlar ama ne yazık ki ben çok büyük bir hata yaptım ve bir erkeğe onu sevdiğimi söyledim sonra da oturdum saatlerce bu şarkıyı defalarca dinledim…

sonuç mu?

Sonucunu bilmiyorum çünkü; cevabını dinlemeyi bile beklemedim.

Söyledim ve kaçtım hepsi bu.

O birşeyler zırvaladı ama kulaklarımı tıkadım.

Beni sevmesi için ya da birşeyler başlasın diye değil.

Sadece sevdiğimi söylemek için söyledim.

Şimdi ne olacak onu da bilmiyorum ki ben sizlere garip garip hikayelerle sosyal içerikli mesajlar veren zaatım ama şimdi kendime bile faydam yok. Öneri ve tavsiyelere açığım blogca şu Aşk acımı çözelim.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Aşk kırıntıları… başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

aşk acılarını kim çözmüş ki bizler çözelim
bırak zamanın akışında ilerlesin olaylar
herşey olacağına varır

aslında en iyi kararı sen verirsin mathilda. ben bundan eminim. senin gibi güzel ve zeki birisi bunun üstesinden gelebilir. 😉

dinlediğin şarkıyıda burada paylaşsaydın süper olardı.

mathilda bebek aşık olmak çok güzel bir şey doğaya bırak herşeyi canım.

zaman zaman zaman…
yalan yalan yalan.

zamanla hiçbişey düzelmio ya!!..

yalan dostum aşk diye bir şey yok
aşk dediğin 3 günlük eğlence
bilemedin 5 gün sürsün
takılıpda sürünen çok

arkadaslar bu aşk denen olguyu bu akdar büyütmenin anlamı yok yani. şiirler şarkılar kitaplar vs. isnanın beynin olusturduğu alışkanlıkdan veya ulasılamayana ulasma isteğinden başka birşey deil. ben çoğu kıza ulasanqa kadar çok buyuk arzu duyarım ama o benim oldukdan sonra en fazla 1 hafta. dahada uzuyrosa alışkanlıkdır. aynı siagra bağımlılığı gibi. yani aşkı bu kadar somutlastırlayın herşey beyinde. söledin de noldu sölemesen nolurdu. kızlarında erkekelerinde amacı bellidir geriside yalandır. hadi kalın sağlıcakla.

ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
dudaklar gülerken insan ağlayamaz mı?

aşk diye delice tutulduğumuz,peşinden sürüklendiğimiz o anlatılmaz duygu aslında kendi hislerimizin aynadaki yüzü.sevdiğimizi sandığımız o vazgeçilmez insan kendimiziz yani.. haksız mıyım? neden kolay vazgeçiliyor o zaman. cevap basit. aynadaki gerçeği görüyoruz.yani onun aslında kendimiz olmadığını. kafalar uymuyo,beni anlamıyo,duygular örtüşmüyo falan falan…….. pek çok palavra…….
hakkını yememek lazım burdaki yazılar güzel tanıtmış aşkı.