Jim Carrey "Yes Man(Her şeye evet)" ile güldürmeye geliyor

Jim Carrey'nin son filmi Yes Man ülkemizde 2009 Ocak ayında vizyona girecek. Peyton Reed'in yönettiği ve Jim Carrey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper ile Rhys Darby'nin oynadığı filmin ismi Türkçe’ye Her şeye evet olarak çevrilmiş.

Herşeye Evet – Yes Man'de Jim Carrey, kendi kendine yardım programına yazılan Carl Allen adlı bir adamı canlandırıyor. Söz konusu program tek ve basit bir ilkeye dayanmaktadır: Her şeye evet demek. İlk başta, evet gücünü açığa çıkarmak Carl'ın hayatını inanılmaz ve beklenmedik biçimlerde değiştirir, ama çok geçmeden anlar ki hayatını sonsuz olasılıklara açmanın bazı olumsuzlukları da olabilmektedir.


Filmin web sitesi: yesisthenewno.com.
Filmin IMDB sayfası: imdb.com/title/tt1068680/.

Fragman;

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

yanlış yazmışsın diye düşünürken hem başlıkta hem de yazının içinde carry yazdığını görünce yazmadan geçemedim carry değil " carrey "

of ya bu adam nedir böyle bir daha bunun gibisi dünyaya gelir mi bilmem. her filmi aynı senaryo nerdeyse ve hep tek başına ama hepsini de izlettiriyor. tanrının özel olarak yarattığı insanlardan biri işte. bayılıyorum kendine de rolüne de 🙂 bir aksilik çıkmaz inşallah da giderim filmine

son zamanların en başarılı jim carrey filmi olmuş… çok eğleneceksiniz….türkçeye çevirisini "bay evet" olarak biliyordum… herşeye evet yerine bu olsaymış daha güzel olurdu…