Kategoriler
Hayattan

2011 yaz mayo, bikini fiyatlar, seçenekler

Bu yaz biraz yağışlı başlamış olsa da bu yaz yine herkes tatil yapacak, çoğu insan tatil hayalleri ile yaşıyor. Denizler ve havuzlara insanalar akın edecek ve bu noktada mayolar, bikiniler çok önemli dolayısıyla size en uygun, en ucuz ve en iyi mayolar, bikiniler nerede bilmek istersiniz. Bana sorarsanız en iyisi gidip bir mağzaya almak, bu tür ürünleri dokunmadan almak bana çok sıcak gelmiyor. Mayo üreten en iyi markalar; Pierre cardin, Liberty, Estive, Adidas, Arena.

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyret
mayo-fiyatları-mayo-modelleri

Kadınlar için satılan ürünlere bakınca; yarım tesettür mayo, tesettür mayo, üçgen bikini, straplez bikini, mayokini, kaplı bikini, kalın askılı bikini başlıklarında satıldığını görüyoruz. Erkekler için ise 🙂 Sadece deniz şortu yani çok basit.

Mayo bikini fiyatları, çarşı pazarda 20-60 TL arası değişiyor modeline, ürün kalitesine, markasına göre çok farklı rakamlarada ulaşabiliyor. İnternette fiyat karşılaştırma siteleri daha çok elektronik ürünlerde kullanılsa da ve hatta en bol ürün elektronik ürünler olsa da mayo, bikini gibi kadın ürünlerini de akakce.com, ucuzu.com gibi internet sitelerinde bulabilirsiniz.

Resimde yer alan mayonun fiyatı 49TL.
Özel çalışılmış büstiyer kısmındaki çıkabilen dolgu destekleri sayesinde optimal tutuş sağlar. Dayanıklıdır, deforme olmaz ve çabuk kurur. UV ışınlarından korur. %80 Polyamid, %20 Elastan (Xtra Life LYCRA®), astarı %95 Polyester, %5 Elastan (LYCRA®).