Kategoriler
Internet

Google site eleme motoru

googleGoogle kimselere haber vermeden site eleme motorunu faaliyete geçirdi. Bu sistemin amacı Black hat SEO denilen, arama mortu sonuçlarını etkilemeye yönelik hileli yöntem kullanılan siteleri etkisiz hale getirmek bir anlamda cezalandırmak. Bu hileler genellikle okunamayacak kadar, küçük yazı fontlarında yazılmış SEO kelimeleri ve bunların font rengi, o sayfadaki renk tonu ile aynı veya normalde anlaşılmayacak kadar farklı bir renk değerinde tanınmış ise, veya en önemlisi wikipedia sayfasındaki son değişiklikler sayfasının RSS çıkışını kullanarak kelime sayfalarını oluşturan siteleri otomatik olarak arama sırasında Google tabiri caizse o siteyi yerin dibine sokuyor, yani en son sıralara atıyor.

Eski wolkanca.com’da Google site eleme motoru veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Google site eleme motoru için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Google site eleme motoruiçin 6 yanıt

spam bölemi yapılıyor yani. öle spam yapan siteler varki adsens premium üyeleri günde bin dolar kazanıyolar türk bunlar.. 4 senedir banlamadılar paso şikayet edilmerine rağmen şimdimi banlanacaklar