Kategoriler
Blog

187-1 Kitap mim

Gördüğüm en güzel, en hoş mimlerde bir tanesine gKAANS sayesinde bulaştım. Mimin orjinali lumpenprofessoriat‘dan 125. sayfanın ilk cümlesi olarak başlamış, Tolga Özkurt‘da Türkçe bloglara ithal etmiş ve buralara kadar gelmiş.
davinciYapmanız gerekenler kısaca şöyle:

  1. Yanınızdaki en yakın kitabı alın.
  2. Kitabın 187. sayfasını çevirin. (Kitabın sayfa sayısı 187'den büyük olmalı!)
  3. 1. cümleyi bulun.
  4. O cümleyi blogunuzda postalayın.
  5. Bunları lütfen en yakınınızdaki kitap üzerinde gerçekleştirin, favori ya da “cool” olduğunu düşündüğunüz bir kitap için değil.

Açıkçası en yakınımdaki kitap bu kitap olmasaydı keşke dedim 🙂 keşke evde olsaydım daha farklı bir kitap olabilirdi, neyse benim en yakınımdaki kitap Dan Brown'un Da Vinci Şifresi ve sonuç şöyle;

Rea la Bruyere'deki taş binanın boş odası pek çok kedere şahit olduğu halde Silas solgun bedeninin o an çektiği ıstıraba eşdeğer bir acı düşünemiyordu. Kandırıldım. Her şeyi kaybettik.

Mimin paslarıda Sultanik, Muzlupasta, Başak ve Eda ya gitsin.
Dip not: Eda pasa biraz geç cevap verecek çünkü blogu bir operasyon geçirecekmiş, Muzlupasta, Başak ve Sultan’da vakitleri olursa pasa cevap verecektir.

Eski wolkanca.com’da 187-1 Kitap mim veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, 187-1 Kitap mim için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

187-1 Kitap mimiçin 5 yanıt

tatil dönüşü mimlenmiş olmak ne güzel 🙂 hemen bakalım çaresine bu arada herkesin gecmis bayramı kutlu olsunn

volkan yaw benimde sana bir mimim vardı en doğal halinle fotoğraf mimi bir ara bakıversene

bu ne demek oluyor. her zaman yanınızda en sevdiğiniz kitap bulunsun 🙂

bana mim gelinceye kadar en sevdiğim kitabı en yakınıma koyacağım 🙂