Kategoriler
Blog

Blog kazanından ücretsiz maden suyu

Her şey bildirgec.org sitesinde Nahnu beyîn kendisininde içinde bulunduğu bir proje olan bogkazani.com hakkında Blog kazanı yayına başladı başlıklı yazıyı yazmasıyla başladı. Bildirgecdeki o yazıya 10larca yorum gönderildi ve çoğu negatif yönde eleştirilerdi hatta bazıları eleştiri dozunu aşmış çekememezlik göstergesi ve bazı kişisel hesaplaşmaların su yüzüne çıktığını gösteren yorumlardı.

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyret

Bunun üzerine bogkazani.com’da blogunda Blog kazanından bedava maden suyu! başlıklı bir yazı yazarak bir gönderme yaptı.
Bende bir fıkra ile konuya yaklaştım (:
cehennemde her ülkenin bir kazanı varmış içinde sıcak kaynayan yağ olurmuş günah işleyenler bu kazanlarda cezalandırılıyormuş.kazandan kafasını çıkaranları zebaniler kafasınıa vurarak geri kazana sokuyormuş. baş zebani bir bakmış diğer kazanlarda her kes çıkmaya çalışıyor ama türkiyenin kazanından kimse kafasını bile çıkarmıyor baş zebani zebanilerden birini çağırmış ve sormuş,
– niçin türkiyenin kazanından kimse çıkmıyor yoksa orda günahkar yokmu?
zebani:
– olmaz mı, ama çıkmaya çalışanı alttakiler geri çekiyor…

Afiyet olsun!

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Blog kazanından ücretsiz maden suyu başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

zebaniler sadece cehennemde yok malesef. türkiyemizin her yeri bu türlerden dolu.

bende bu yaızyı okuyunca başka bir fıkra aklıma bir anda geldi yazmak isityorum.
adamım biri ölmüş cennet ve cehennemin ortasında duruyormuş melekler sormuş cennete mi gitmek istersin cehenneme mi adam yanıtlamış önce cehennemin kapısını bir açın göreyim demiş açılmış içerde fıstık gibi hatunlar herbiri birbirinden güzel duruyorlarmış, daha sonra cennetin de kapısını açın bir de orayı göreyim demiş ,melekler kapıyı açmış bir de ne görsün kapalı kapalı kadınlar çeşmenin başına oturmuşlar, adam demiş ki ben cehenneme gitmek istiyorum 🙂 daha sonra kapı açılmış cehenneme gitmiş ne görsün ne fıstık gibi hatunlar var nede bir şey meleklere sormuş hani nerde bunlar melek de cevap olarak cehennemin reklamları'ymı? onlar 🙂