Kategoriler
Eğlence

Lucifer final sezon fragmanı

Lucifer final sezonu fragmanı yayınlandı.

Lucifer Dizisinin 6. sezonundan yeni fragman yayınlandı. Tüm kötülükler bir gün son bulur. Lucifer’ın final sezonu 10 Eylül’de Netflix’te.

Lucifer büyük terfiyi aldı, ama acaba bu işi gerçekten istiyor mu? Chloe dedektiflik işini bırakmaya hazırlanırken Amenadiel, Los Angeles Emniyetine katılıyor.

Lucifer | Final Sezonu Fragmanı | Netflix

Lucifer Hakkında

Neil Gaiman, Sam Kieth ve Mike Dringenberg tarafından yaratılan ve ilk olarak The Sandman çizgiromanlarında boy gösteren Lucifer karakterine odaklanan aynı adlı dizi, FOX tarafından iptal edildikten sonra Netflix tarafından kurtarılmış ve kısa sürede platformun en çok izlenen dizilerinden biri hâline gelmişti.

Geçtiğimiz mayıs ayında 5. sezonun sekiz bölümden oluşan ikinci kısmının yayınlanmasının ardından dizi, 6. sezonuyla hayranlarına veda etmeye hazırlanıyor. Netflix’te böylesine büyük bir başarıya imza atan dizinin son sezonunda ise izleyiciyi birbirinden ilginç maceralar bekliyor.

Bu sezonda dünyanın hâkimi olma fırsatını yakalayan ancak bu konuda tereddütleri olan bir Lucifer göreceğiz. Dünya, ona hükmeden bir gücün yokluğunda kaosa sürüklenirken Lucifer’ın bu gidişat karşısındaki hamlesi, bütün olayların seyrini değiştiren bir noktaya temas edecek. Ayrıca kısa bir süre önce yayınlanan yeni fragmanda Lucifer’ı bazı yarım kalmış işlerini tamamlamaya çalışırken de izliyoruz. Bu işlerin arasında onu yok edip yerini almak isteyen yeni bir düşman da bulunuyor.

Aimee Garcia’nın canlandırdığı Lopez yayınlanan fragmanda yaşanan olayları “Doğanın kanunları yerle bir oluyor ve kıyamet yakın.” sözleriyle özetliyor. Aynı zamanda Lucifer ve diğer karakterler yeni sezonda Kolombiya’ya gidiyor. İzleyicileri dizinin 6. ve son sezonunda çılgın partiler, dramatik kavgalar ve dans bekliyor.

Başta Tom Ellis olmak üzere Lauren German, D.B Woodside, Lesley-Ann Brandt, Kevin Alejandro, Rachael Harris, Aimee Garcia, Inbar Lavi, Tricia Helfer, Scarlett Estevez gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Lucifer 6. sezon, 10 Eylül’de Netflix’te izleyici ile buluşacak.

Kaynak: filmloverss.com/lucifer-dizisinin-6-sezonundan-yeni-fragman-yayinlandi/