Kategoriler
Kodlama

Ücretsiz React kursları

Yeni başlıyorsanız, 2022’de React öğrenebileceğiniz 5 ücretsiz kurs.

Özellikle Bob Ziroll’un hazırladığı eğitim muhteşem, umarım takipçilerim faydalanırlar ve mutlu olurlar. burada React öğrenmek için interaktif 5 online eğitim/kurs var, hepsi de ücretsiz.

Course launch 🚀 My brand new 11-hour-long Learn React for Free course is now live! 🎉 To celebrate, I will give away a one-year @scrimba Pro subscription (worth $150+) to 3 lucky retweeters of this tweet! 💝 🧵 https://scrimba.com/learn/learnreact

İşte 5 ücretsiz online React eğitim/kursu

Dilerseniz Hello World ile başlayın, sonrasında aşağıdaki başlangıç düzeyindeki kurslarla bilginizi sınayın ve öğrenin.

ReactDOM.render(
  <h1>Merhaba dünya!</h1>,
  document.getElementById('root')
);

1) Learn React for free

11 hour-long course, completely free from @bobziroll .
It contains 140+ interactive coding challenges and 9 projects! Best to begin with. / @bobziroll’dan tamamen ücretsiz 11 saatlik kurs. 140+ etkileşimli kodlama testi ve 9 proje içerir! Başlamak için en iyisi. scrimba.com/learn/learnreact

2) 30 days of react

Beginner friendly and easy to understand with projects. / Başlangıç ​​seviyesi kolay ve anlaşılması kolay projelerle. github.com/Asabeneh/30-Days-Of-React

3) The Beginner’s Guide to React

No BS, React only course, working with a single HTML file through all the 28 lessons. @kentcdodds is my favorite teacher in the React community. Check out his other courses, newsletter, etc you won’t regret it. / BS yok, yalnızca React kursu, 28 dersin tamamında tek bir HTML dosyasıyla çalışıyor. @kentcdodds, React topluluğundaki en sevilen öğretmen. Diğer kurslarına, haber bültenlerine vb. göz atın, pişman olmayacaksınız. egghead.io/courses/the-beginner-s-guide-to-react

4) Develop Accessible Web Apps with React

The instructor is an expert in creating accessible React applications. This course will give you a concrete process for testing, refactoring, and building your applications with accessibility in mind. / Eğitmen, erişilebilir React uygulamaları oluşturma konusunda uzman. Bu kurs, erişilebilirliği göz önünde bulundurarak uygulamalarınızı test etmek, yeniden düzenlemek ve oluşturmak için size somut örneklerle bir süreç sunacaktır. egghead.io/courses/develop-accessible-web-apps-with-react

5) Build a Web App with React

A free, 5-part video course with interactive code examples that will help you learn React from glitch. / React’i glitch’den öğrenmenize yardımcı olacak etkileşimli kod örnekleri içeren 5 parçalı ücretsiz bir video kursu. blog.glitch.com/post/react-starter-kit

JS mülakat soruları (cevaplarıyla): Mülakat sırasında sorulması en muhtemel JavaScript mülakat soruları ve cevaplarının listesi.
You Don’t Know JS Yet (kitap serisi): JavaScript için iyi bir kitap; You Don’t Know JS Yet (book series) – 2nd Edition
Khan Academy:
Eğitime yapılmış en büyük yatırım ve dünyanın en iyi eğitim sitesi.
Harvard’dan ücretsiz kurslar: Programcı olmak ister misiniz? öyleyse neden en iyisinden öğrenmiyorsunuz? 🚀 Harvard Üniversitesinden Programlamayı ÜCRETSİZ Öğrenin.
Piyasada en çok talep gören programlama dilleri: En çok rağbet gören programlama dilleri. En çok talep edilen ve rağbet gören programlama dilleri hangileridir.
Kodlama öğrenmek için en iyi 12 topluluk: Kodlama öğrenmek veya kendinizi geliştirmek için diğer yazılımcılarla temasa geçmek önemli, bu noktada en iyi toplulukları listeledik.
Ücretsiz JavaScript kaynakları: JavaScript öğrenmek için ücretsiz, kitaplar, web siteleri, kurslar, YouTube kanalları ve GitHub depoları.
JavaScript öğrenmek için 10 site (ÜCRETSİZ): JavaScript günümüzün en popüler dillerden biridir, burada JavaScript öğrenebileceğiniz 10 ücretsiz siteyi listeledim, umarım işinize yarar. Enjoy!
Coursera üniversite öğrencilerine ücretsiz: Coursera’nın 3800 kursu 30 Eylül’e kadar üniversite öğrencilerine ücretsiz verilecek.

Sonuç ⌛

Umarım bunu faydalı bulmuşsunuzdur. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa lütfen Twitter’dan bana bildirin. 👋 Okuduğunuz için teşekkürler, bir dahaki sefere görüşürüz.

wolkanca.com’da Ücretsiz React kursları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Ücretsiz React kursları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.