Kategoriler
Kodlama

Ücretsiz JavaScript kaynakları

JavaScript öğrenmek için ücretsiz, kitaplar, web siteleri, kurslar, YouTube kanalları ve GitHub depoları.

JavaScript öğrenmekte ne kadar başarılısınız? Çok interaktif bir şekilde yeniden öğrenmek ister misiniz? İşte son blog yazım size şunları içerecek bazı ücretsiz kaynaklar vereceğim:

Kitaplar

Google’da # ücretsiz kitap aramayı deneyin, bunlar en iyi sonuçlardan biri gibi gösterilecektir. Bunları çevrimiçi olarak indirin veya okuyun, size JavaScript hakkında derinlemesine bir anlayış sağlayacaktır.

Web siteleri

Aşağıda listelenen sitelerin her biri, öğrenilecek ve tekrar başvurulacak çok sayıda JavaScript bilgisine sahiptir. Yeni başlayanlar için eğitimlerden kavramların tam açıklamalarına kadar, bunlar öğrenilecek en iyi sitelerdir.

Kurslar

Bazı insanlar çevrimiçi kurslar almayı tercih ediyor, işte ücretsiz olan bazıları…

YouTube Kanalları

Youtube, öğrenmek için harika bir ücretsiz kaynaktır. Aşağıda, izleyebileceğiniz ve kod yazabileceğiniz harika yeni başlayanlar için JavaScript oynatma listeleri listelenmiştir.

GitHub Depoları

GitHub meraklıları için:

Ayrıca “En iyi JavaScript blogları” ve “JavaScript öğrenmek için 10 site [ÜCRETSİZ]” başlıkllı yazımı da okuyun!

wolkanca.com’da Ücretsiz JavaScript kaynakları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Ücretsiz JavaScript kaynakları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.