Kategoriler
Kodlama

Twitter’da takip etmeniz gereken 10 developer

Twitter’da takip etmeniz gerektiğini düşündüğüm developerların bir listesini derledim.

Programlamayı öğrenmek zor olabilir, ister deneyimli bir geliştirici, ister yolculuğa yeni başlayan biri olun, kendinizi bir toplulukla çevrelemek öğrenmenize yardımcı olur ve tükenmenizi önlemeye yardımcı olabilir.

Twitter’da takip etmeniz gerektiğini düşündüğüm geliştiricilerin sırasız temel bir listesini derledim. Her birinin kendi uzmanlığı ve konuları var, hepsi size fayda sağlayacak içerikler sağlıyorlar.

İşte Twitter’da takip etmeniz gereken 10 developer:

Dan Spratling

Serbest çalışma yolculuğuna yeni başlayan Dan, danışmanlık hakkında bilgi ve kendi danışmanlık işinizi nasıl kuracağınıza dair ipuçları paylaşıyor.

‎@dan_spratling

Simon Høiberg

Simon, düzenli olarak kod örnekleri ve JavaScript ipuçları yayınlayan bir yazılım mühendisidir! Onu takip ettiğinize pişman olmayacaksınız!

@SimonHoiberg

Proful Sadangi

Belki de Twitter’daki en iyi kod yayınlayan hesaplarından biri olan Proful, çok çeşitli konuları anlaşılması kolay taslak notları ile paylaşıyor.

@profulsadangi

Danny Thompson

Bezmek? Telaşa gerek yok. Danny Thompson, rutinden kurtulmanıza yardımcı olmak için canlandırıcı ve teşvik edici tweet’ler atıyor!

@DThompsonDev

Jhey

CSS zordur, ancak Jhey çok kolay görünmesini sağlar! Jhey, kendi eserlerinden birçoğunu yayınlayarak CSS becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak faydalı eğitimler de paylaşıyor!

@jh3yy

Kass

Kass’ın yarattığı CSS sanatından ilham alın! Ve onu CodePen’de de takip ettiğinizden emin olun!

@KassandraSanch

Adam Wathan

TailwindCSS’yi kullandınız mı? Benim kadar takıntılı mısın? TailwindCSS’nin yaratıcısı Adam’ı takip ettiğinizden emin olun. Çeşitli güncellemeler yayınlıyor, aynı zamanda gelecekteki özellikler için öneriler de istiyor.

@adamwathan

Simon Vrachliotis

TailwindCSS’nin arkasındaki ekibin bir parçası olan Simon, popüler ilk CSS çerçevesinin yeni özelliklerini gösteren kapsamlı videolar yayınlıyor!

@simonswiss

Florin Pop

Florin’i takip etmiyorsanız mutlaka takibe alın. Geliştirme yolculuğunu Twitter’a kaydediyor, programlama hakkında çılgın YouTube videoları yayınlıyor ve sık sık kendi yolculuğunuzda size yardımcı olacak teşvik edici düşünceler yayınlıyor!

@florinpop1705

Kyle Shook

Kyle harika biri ve hesabı da harika! Günlük harika ipuçları var ve CodePen’de de harika şeyleri var!

@elyktrix

Samantha Ming

Samantha, son derece yaratıcı bazı kodlar paylaşıyor ve öğreticiler yayınlıyor. Samantha’yı zaten takip etmiyorsan, takip ettiğinden emin ol!

Samantha Ming Twitter @samantha_ming

Sonuç

Bu listemizi de tamamladık! Paylaşmak istediğiniz takip ettiğiniz hesaplar var mı? Bunu bana bildirin!

En iyi JavaScript blogları” ve “Takip edilesi 35 developer Youtube kanalı” başlıklı listelerime de bakın!

Bu makaleyi beğendiyseniz ve bunun gibi daha fazla içerik istiyorsanız, diğer makalelerimi de okuyun, bültenime abone olun ve beni Twitter’da takip etmeyi unutmayın!