Kategoriler
Genel

Corsair ayakta çalışma masası Corsair, ayakta çalışmaya uygun ilk masasını tanıttı, Platform:6.

Platform:6 olarak isimlendirilen Corsair’in masası ayakta çalışam imkanı sunuyor, platforma çeşitli eklentiler eklenebiliyor, masaya koşu bandı bile ekleyebilirsiniz ve yürürken çalışabilirsiniz. Corsair tam bana göre hayalimdeki masayı yapmış.

Evden çalışanlara, oyunculara ve içerik üreticileri için harika bir bilgisayar masası Corsair Platform:6 duyuruldu. Bu masa, pek çok arabada bile bulunamayan özelleştirme seçeneklerine sahip yani ultra opsiyonel.

Kategoriler
Kodlama

Bir Software Developer olarak ruh sağlığı Mükemmel bir iş-yaşam dengesine sahip olmak harika bir ütopik rüya gibi gelebilir ama neden olmasın?

“Phew!”

çok şükür, kurtulduk, yırttık, ucuz atlattık vs. anlamında.

Bu, her geliştiricinin, programcının, tasarımcının, kodlayıcının, yazılım mühendisinin veya teknolojide çalışan herhangi bir personelin günümüzde işi bittiğinde veya eve döndüğünde söylediği şeydir.

Kategoriler
Genel

Her yerden çalışabilmenin sırları Uzaktan nasıl çalışılacağına dair temel ipuçları için okumaya devam edin. Digital nomads tavsiyeleri.

COVID-19 salgınının ardından, bu yıl binlerce kişi uzaktan çalışmaya geçti. Evden/Uzaktan (yurtdışından/şehir dışından) çalışmak, bir ofis işinin yapısına alışkın olanlar için zor olabilir, ancak dijital göçebeler(Digital nomads) size yardımcı olabilir. Dijital göçebeler, bir pandeminin norm haline getirmesinden çok önce uzak yaşam tarzını seçen dizüstü bilgisayar kullanan, dünyayı gezen girişimcilerdir.

Kategoriler
Genel

Google çalışanları için hibrit çalışma modeli deneyecek Google, çalışanları her gün işe gitmek istemediği için hibrit çalışma modelini denemeye karar verdi.

Google, çalışanları her gün işe gitmek istemediği için hibrit çalışma modelini denemeye karar verdi
Google CEO’su Sundar Pichai, Time dergisine verdiği röportajda, Google’ın ofislerini yeniden düzenlemek ve daha uzun vadeli uzaktan çalışma seçenekleri bulmak da dahil olmak üzere hibrit modeller üzerinde çalıştıklarını söyledi.