Kategoriler
Kodlama

Ücretsiz React kursları Yeni başlıyorsanız, 2022’de React öğrenebileceğiniz 5 ücretsiz kurs.

Özellikle Bob Ziroll’un hazırladığı eğitim muhteşem, umarım takipçilerim faydalanırlar ve mutlu olurlar. burada React öğrenmek için interaktif 5 online eğitim/kurs var, hepsi de ücretsiz.

Kategoriler
Kodlama

Google Arama temalı websitesi gfolio - Site Google’ın ana sayfasının birebir kopyası ve kendi kişisel sitenizde kullanılabilirsiniz.

Google Search(Arama) temalı portfolio websitesi gerçekten hoş ve değişik, belki kendi kişisel web sitesi için kullanmak isteyen olabilir. Site Google’ın ana sayfasının birebir kopyası ve kendi kişisel sitenizde kullanılabilir halde.

Kategoriler
Kodlama

React.js öğrenmeli misiniz? Bir web geliştirici neden 2021’de React.js öğrenmeli?

Bir Geliştirici Neden Reactjs Öğrenmeli? Yeni beceriler öğrenmek her zaman güzeldir, ancak tercihan gelecekte gerçekten verimli olacak bir şey öğrenmelisiniz. Zamanınıza ve paranıza değecek bir beceri seçin. React JS’yi öğrenmek başlangıç ​​için iyidir çünkü dünya çapında web geliştiricileri arasında çok popülerdir.

Kategoriler
Kodlama

Vanilla JS nedir? Vanilla JS düz JavaScriptir, yani bir JS kütüphane/framework gibi görünse de aslında sadece bir şakadır. Pure JS demenin farklı bir biçimidir.

Günümüzde JavaScript kütüphaneleri iş başvurularında bile kendi başlarına bir uzmanlık olarak sorulmakta(Örn: React.JS). Vanilla JS bir kütüphanemimdir, olayı nedir?

Kategoriler
Kodlama

Online Windows 11 deneyimlemek React JS ile yapılmış bir siteden online olarak Windows 11 arayüzünün kullanmak.

Windows 11 bildiğiniz gibi duyuruldu ve bu senenin sonuna doğru kullanılmaya başlayacak, şimdiden denemek için bilgisayarınıza yükleyebilir veya @blueedgetechno’nun React JS ile yapmış olduğu online uygulamadan deneyimleyebilirsiniz.