Kategoriler
Eğlence

Reacher olur gibi Her şey yeteri kadar var, iyi bir dizi.

Dexter sevenlerdenseniz bunu da seversiniz. Ordu disipliniyle büyümüş kaliteli bir çocuk ve polisiye devamke. Prime Video’nun orijinal içeriği sanırım TV reklamı da vermişler Türkçe seslendirme mevcut.

Kategoriler
Eğlence

The Wheel Of Time Zaman Çarkı (The Wheel of Time) #TheWheelOfTime

Robert Jordan’ın fantastik romanından daha doğrusu roman serisinin evreni üzerine oluşturulmuş hikaye ile dizi haline çeviren Amazon Prime Video, The Wheel Of Time ile gerçekten çok sağlam biz diziye imza atmış. Yapımcılık açısından muhteşem bir iş, harcanan para oldukça yüksek ve 2021yılında sanıyorum Dünyanın en çok izlenen dizisi olarak bitirecektir.

Kategoriler
Eğlence

Sevgililer gününe özel aşk filmleri Sevgililer Gününde internette online seyredebileceğiniz 20 film

Pandeminin devam ettiği ve sokağa çıkma yasaklarının olduğu bu günlerde sevgililer günü için sanırım birlikte film izlemek en popüler etkinliklerden biridir.

Kategoriler
Eğlence

Disney+ Türkiye’ye ne zaman gelir? Kasım 2019’da ABD’de hizmete başlayan Disney+ hizmet verdiği ülke sayısını genişleteceğini açıkladı ve bu yeni ülkeler içerisinde Türkiye de olabilir.

Kasım 2019’da ABD’de hizmete başlayan Disney+ hizmet verdiği ülke sayısını genişleteceğini açıkladı ve bu yeni ülkeler içerisinde Türkiye de olabilir.

Kategoriler
Eğlence

Amazon Prime Video’daki en iyi 11 film Pandemi döneminde birçok farklı film listesi yaptık, şimdi de Amozon Prime Video'daki en iyi 11 filmi listeledim.

Amozon’un Prime aboneliği Türkiye’ye geldiğinde çok sevinmiştik, ilk 30 gün ücretsiz ve aylık sadece ₺7.90 olması e birçok avantajı var bunlardan biri de Amazon Prime Video.

Bu pandemi döneminde birçok farklı film listesi yaptık, şimdi de Amozon Prime Video’daki en iyi 11 filmi listeledim.

Kategoriler
Eğlence

Netflix alternatifi Amozon Prime Amazon Prime’ı Türkiye’de de kullanıma açıldı. Aylık 7.90 TL’lik bir ücrete abone olunabilen serviste, bedava ve hızlı kargonun yanısıra, Prime Video ve Prime Gaming abonelikleri ve Prime Day indirimleri de bulunuyor.

Netflix’e rakip geldi! Amazon Prime artık Türkiye’de… Amazon Prime, Türkiye’de faaliyete başladı. Amazon Prime Video ile birlikte ülkemizde online yayın platformu Netflix’e güçlü bir rakip faaliyet göstermeye başlamış oldu.