Kategoriler
Genel

Sanal Telefon Numarası Sağlayıcı Seçmeden Önce Sorulacak Sorular

Sanal numaralar ve bulut telefon çözümleri.

İnternet telefonunun tanıtılması, dünya çapındaki işletmelerin bilgilerini ilerletmelerini sağlamıştır. Sonuç olarak, yer değiştirmeden dünyanın diğer bölgelerinde ticari ayak izlerini başarıyla kurdular. Sabit hatlar üzerinden yapılan geleneksel telefon hizmeti, İnternet telefonculuğu tarafından geçersiz kılınmıştır. İşletmelerin tüketicileri ve destek personeli arasında kolay iletişim sağlaması artık mümkün. Sonuç olarak, mükemmel düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayabilirler. Çözüm, yalnızca çalışanlar için işleri kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda telefon trafiği akışını yönetme açısından kuruluş için işleri kolaylaştırır.

Kuruluşlar, her bir çalışana kartvizitlere yazdırılan kişisel doğrudan telefon numarasını verebilir ve bir DID numarası sağlayıcısından. Ayrıca bu numaralar kartvizitlere baskı yapmak için de kullanılabilir. Doğrudan Dahili Arama numaraları olarak da bilinen DID numaraları, aramaları önceden var olan telefon hatlarına yönlendirmek için kullanılabilen hayali numaralardır. İstemcilere ve diğer bağlantılara, bu hizmetin kullanımı yoluyla herhangi birini doğrudan arama yeteneği verilir, bu da bir ana hat veya karmaşık bir uzatma sistemine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Kalıcı sanal numaralar, aynı anda gelen yüzlerce hatta binlerce aramayı uygun abonelere yönlendirme kapasitesine sahiptir. DID numaralarının kullanımı herkes için hayatı kolaylaştırırken aynı zamanda iş iletişim ağının operasyonlarını da düzene sokar.

Bu konuda ilk yapılması gereken iyi DID VoIP numaralarını aynı hizmeti veren ve benzer vaatlerde bulunan geniş firma havuzundan bir DID numarası sağlayıcısı hakkında nihai bir karar vermeden önce, bir sanal telefon numarası sağlayıcısına taahhütte bulunmadan önce sormaları gereken en önemli beş sorudan oluşan listemize bakmaktan yararlanabilir.

telnumnettr2
telnumnettr2

Sağlayıcı Güvenilir ve Müşterilerine Karşı Sorumlu mu?

İyi kurulmuş ticari kuruluşlar tarafından temsil edilen potansiyel hizmet sağlayıcıların bir listesinin derlenmesi esastır. Bir DID numarası tedarikçisi ararken, söz konusu şirketin güvenilir endüstri deneyimine sahip olduğundan emin olmak gerekir. Bir DID numarası sağlayıcısının güvenilir olup olmadığını belirlemenin bir yolu, sağlam tasarım ilkelerine bağlı gelişmiş bir web sitesi ile bu tedarikçilerin kısa bir listesini oluşturmaktır. Bu iyimser bir işaret. Sitede “Hakkımızda” başlıklı bir sayfa arayın ve ardından onaylanmış bir adres bulmak için “Kişiler” sayfasına gidin. Kuruluşlar araştırma yapmak için daha kolay bir zamana sahip olacaklar. Şirket bir adrese kadar takip edilebiliyorsa, tedarikçinin itibarını araştırabilecekler.

Sağlayıcı, Yüksek Sınıf Bir Güvenlik Düzeyini Garanti Edebilir mi?

Veri ihlallerinin tüm dünyada önemli sayıda işletmeyi utandırdığı gerçeği ışığında, en temel gereksinimlerden biri DID numarası tedarikçisinin kapsamlı bir güvenlik altyapısına sahip olması gerektiğidir. Forbes, 2019’un sadece ilk yarısında veri ihlalleri nedeniyle 4,1 milyar kaydın ele geçirildiğini tahmin ediyor. Anlaşılır bir şekilde şirketler, bilgisayar korsanlarının DID numarası sağlayıcısı aracılığıyla hesaplarına erişmemesini tercih ederdi. Erişim portalının güvenliğinin ihlali, şirketin finansal bilgilerinin kaybolmasına veya rakiplerin sisteme girmesine ve gizli bilgilere erişmesine neden olabilir. DID sağlayıcılarının kısa bir listesini yapmadan önce, işletmelerin sağlayıcıların güvenilir ve gizli olduğundan emin olmaları gerekir.

Sağlayıcı Makul Fiyatlar, Ücretsiz Deneme ve Paranızı Geri Verme Garantisi Sunuyor mu?

Karar, aynı güvenilirlik düzeyine sahip iki sağlayıcıya daraltıldı mı ve belirleyici faktör DID numarası sağlayıcısının fiyatı mı olacak? Bir yanda iyi bilinen ve pahalı bir DID numarası tedarikçisi ile diğer yanda daha az bilinen ve daha az pahalı bir yeni gelen arasında önemli bir fiyat farkı olduğunda, işletmelerin olası maliyet tasarruflarının riske değip değmeyeceğini dikkatlice düşünmesi gerekir. Son olarak, şirket, piyasadaki daha iyi bilinen rakiplerden biriyle gitmek yerine daha ucuz bir tedarikçi seçerek risk almaya istekliyse, para iade garantisi veya ücretsiz deneme için pazarlık yapmaya çalışmalıdır. .

Sağlayıcı, Günün Her Saati Kullanılabilen Bir Destek Asistanı Sunuyor mu?

Teknik bir arıza durumunda, bir kuruluşun birlikte çalışmayı seçtiği DID numarası sağlayıcılarının sağlam bir destek tesisi olmalıdır. İnternet telefon şirketleri küresel ölçekte faaliyet gösterdiğinden, kuruluşlar dünyanın karşı tarafında yer alan ve tamamen uyumsuz saat dilimlerinde çalışan hizmet sağlayıcılarla etkileşime geçmek zorunda kalabilir. Gece gündüz kesintisiz hizmet veren bir DID numarası tedarikçisinin seçilmesi bu nedenle önemlidir. DID numaraları ayarlandıktan sonra işletmeler, yetersiz yardım sağlamak zorunda olmayan bir sağlayıcı ile o konumda olmak istemedikleri için tuzağa düşmek istemezler.

Sağlayıcı Tarafından Sunulan Küresel Bir Erişim Var mı?

Hizmet alanı tek bir bölgeyle sınırlı olan bir DID numarası sağlayıcısını seçmek yerine, dünya çapında kapsama alanı sağlayabilecek sağlayıcıları aramak şirketinizin yararınadır. Bu karar nedeniyle, gelecekte herhangi bir şirketin DID numaraları hakkında endişelenmeden diğer ülkelerde şube açması mümkün olacaktır. Ayrıca, DID numaranızın yeni sağlayıcısının ücretsiz numaralarınızı yönetme konusunda yetkin olduğundan emin olmanız önemlidir. Çok sayıda özel numara içeren bir envanter, firmayı ileriye taşımaya yardımcı olabilir; bu nedenle, gitmeye hazır numaraları ve bunları taşımak için hızlı bir dağıtım sistemi olan bir sağlayıcı aramanız gerekir.

telnumnettr3
telnumnettr3

Son sözler

Eğer ticaretinizi daha yüksek bir seviyeye getirmeyi planlıyorsanız, hiç şüphe yok ki, göz önünde bulundurmanız gereken temel faktörlerden biri sanal bir sayıdır. Bu tür sayıların size rakiplerinize karşı nasıl bir avantaj sağlayabileceği hakkında hâlâ bilmediğiniz bir şey olabilir.gibi güvenilir bir servis sağlayıcıyla iletişim kurmak harika olurdu Telnum.

Sanal numara, şirketinizin iletişim gereksinimlerini karşılamasına yardımcı olabilecek yenilikçi bir çözümdür. Çağrı yönlendirme ve otomatik bildirimler gibi önemli özelliklerin yanı sıra daha uygun fiyatlı diğer hizmetler sunar. Sanal numara ve bulut telefon çözümleri, tel müşteri deneyiminin genel kalitesini iyileştirerek ve işletmelerin büyümesine katkıda bulunarak iş dünyasında kendilerine bir isim oluşturmuş durumda. Şimdi daha da yükseklere ulaşmak için bu teknolojik gelişmeleri iş planınıza dahil etme zamanı.

Telnum’u Sanal numaralar ve bulut telefon çözümleri ve bunların şirketinizin kârını artırmaya nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen arayın.