Kategoriler
Ivır zıvır

Yıldız Teknik Üniversitesinde konuştum

exper
Dün akşam TRT Radyo 1 de Burak’ın konuğuydum, su gibi nasıl geçti zaman anlamadım yarım saat kadar konuştuk radyoda. Keyifliydi.
Hayatımda hiç bir radyoya telefon bile etmedim, şarkı istemek filan gibi, ama konuk olmak kısmet oldu işte.

Bugün de Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampusu Oditoryumu’nda Bilgisayar mühendisliği vb. bölüm öğrencileri ile sohbet ettik. Henüz üniversite okuyamadım ama işte bu vesileler ile konuşuyoruz oralarda sağolsunlar dinliyorlar. ShiftDelete.Net ve üniversitenin düzenlemiş bu etkinliğinde benle birlikte Hakkı Alkan(ShiftDelete) Para kazandıran web sitesi nasıl yapılır? Özcan Yıldız(Academy Tech) Ethical Hacking ve geleceğin meslekleri. Geçmişten günümüze IT teknolojileri (Exper) sunum yapıp konuştular.

Exper’in açtığı standta da yeni modellerini deneyebildik, devasa oyun bilgisayarı çok hoşuma gitti, müthiş bir şey. Bir de Exper’in 12 saat pil ömrü olan modelini inceledim ayak üstü o da çok iyi bir bilgisayar.

Exper’in ödülü de oldu öğrencilere.

Etkinliğin videoları ShiftDelete.Net de yayınlanacaktır.

Güzel gündü, hava güzel şimdi yeni ev arkadaşı adayımla(film eleştirmeni) takılacağız sanırım film izleyeceğiz, sanırım değil kesinlikle film izleyeceğiz.