Kategoriler
Kültür Sanat

Sevgi günü bugün

Bana göre sadece sevgililerin kutladığı bir gün değil bugün.. Bize diyorlar ki siz sevgili değilsiniz karı-kocasınız kutlayamazsınız? HAYIR EFENDİM!! Ben sevgilimle; sevdiğimle evlendim ve her günü bir sevgililer günü gibi kutlayan biz bugünü elbette daha farklı kutlayacağız. 3. Sevgililer günümüz ama ancak bu yıl beraber kutlayabileceğiz. Birbirimizden uzakta iyi ki var olan kargo şirketleriyle hediyelerimizi gönderdik. Ne kötü ki el ele tutuşup gezemedik, göz göze gelip yemek yiyemedik. Düşünüyorum da üzerinden bir yıl geçmiş bırakın elini tutamamayı aynı yastığa baş koyup uyumanın güzelliğini tadacağım. Aynı şehirde olsaydık yapmak istediğim bir şey vardı. Aşkımızı billboard'lara yazdırmak.
Sevgi günü

İzin verirseniz ben sanal ortamda hazırladığım billboard'mu burada yayınlamak istiyorum. O yüzden sevgilim yok deyip ne olur bugünü hüsrana döndürmeyin. Anne de bir sevgili, baba da bir sevgili, eşiniz de bir sevgili, kediniz de bir sevgili. Sevgiyi paylaştığınız yüreğinizdeki sevgililerinizle unutamayacağınız bir gün geçirmenizi diliyorum. Sevgiyle kalın inşallah. Bu arada " Seni Çok Seviyorum Aşkım, iyi ki seninleyim"

Eski wolkanca.com’da Sevgi günü bugün veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Sevgi günü bugün için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Sevgi günü bugüniçin 4 yanıt

muzlupastanın muzlupasta avatarı peki bir güzel canım..
ellerine sağlık wolkancım..
not: resmimiz düğünümüzden

bu karikatürleri hazırlayan arkadaş helal olsun sana
ellerine sağlık hepsi harika bunların ayrı bir hava kattı blog'a

karikatürleri ben hazırlıyorum muzlupasta beğenmene sevindim 🙂 imkanlarım el verdiğince güzel şeyler çıkarmaya gayret ediyorum… 🙂