Şu an elimde olan ve size verebileceğim diziler

Arkadaşlar elimde şu tarihe kadar tüm sezonları ve bölümleri olan diziler şöyledir;
Lost, Heroes, Dexter ve 24. Bunların tamamını izledim ben içlerinde altyazıları da mevcut, tümü HD yani HD TV kayıtları.

dexter heroes lost 24

Tüm bu dizler toplamda yaklaşık 120GB kadar yer kaplıyor, sadece Lost 45Gb, Heroes 20Gb civarı, Dexter yine 15GB civarı ve 24 de 45Gb civarı.

Bu dizileri paylaşmak isterim, bunun için bir diskiniz olmalı harici veya dahili laptop da olabilir. İstanbul dışındaysanız bana iletişim kısmında ulaşın daha sonra bana kargo ile diskinizi yollayın diske koyup size geri göndereyim masraflar size ait, ayrıca bir büyük pizza ve bir büyük kahve ücretini yada kendisini bana göndermeniz gerekiyor.

İstanbul içindeyseniz yine müsait bir gün diskiniz ile görüşüp bunları sizin diskinize transfer edebiliriz evet yukarıdaki pizza ve kahveler ile birlikte. Eğer siz de karşılığında orijinal belgeseller ve benzeri filmler varsa pizza kahve iptal olabilir.

Özellikle belgeseller, lütfen elinizde (ingilizce, fransızca vb. olabilir) varsa benimle paylaşın.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

volkancım umarım bir gün paylaşımda bulunuruz… bilgisayarımda yüklü belgeseller yok ama elimde national geographic'in 60 vcd lik bir arşivi var istersen.. 🙂

atıf o vcd dediklerin diskteyse olabilir ama cd halinde alamam. hdd veya bir bellek içinde olmalı cd ve dvd diskler kullanamıyorum.

0536 580 88 58 numaram bakırköy deyim.

valla arkadaşım o 45 gb lostu zaten herkes rahat bir şekil de bulyor hele bir lost hayrınıysa kişi almadığı şey yok hele lost konu olunca hala bir hayranı olarak hala 5. sezonun 15. bölümün de olaylara aklımız karışıyor valla oturup tüm milletin teorisi okuyom hele şerefsizler zaman kavramını çok karıştırıyorlar sana tavsiyem 45 gb lık arşivi dvdlere çekerek vermek istediğin kişilere birşeyler karşılığın da göndere bilirsin. bu daha iyi olur talebin artar. selamlar

benim elimde de 'survivorman' ve 'man vs wild' (diğer adı ultimate survival) belgesellerinin tüm sezonları var yaklaşık 25gb boyutunda.
imkan olsada biraraya gelsek hem değiş tokuş 🙂 yapsak hem de pizza ısmarlasam.