Kategoriler
Ivır zıvır

Ya herkes yalan tek sensen gerçek

Biz büyürken yada yaşlanırken etrafımızdaki diğer insanlarda aynı evrimi geçirir onlarda büyür yaşlanır. Düşünsenize ya bu böyle değilse; siz yaşlanıyorsunuz ama diğer hiç kimse yaşlanmıyor herkes aynı yaşta kalıyor sadece siz yaşlanıyorsunuz sanki bu dünya bu hayat sizin yaşamınız için sadece sadece size özel, bu dünyada geçireceğiniz ömür üzerine kurulu bir dünya ve her insan için bir dünya. Hiç düşündünüzmü belki siz özelsiniz diğer insanlar sadece bir dekor sizin hayatınız bu ve sadece siz gerçeksiniz bir sınav başladınız devam ediyor ve bitecek. 🙂 Acaayip bilim kurgu çıkar bu konudan ben de senarist olacak adammışım.
Efem bazen çok ilginç rüyalar görebilir insan, bir uyanırsın ulan noluyo nerdeyim falan olursunuz kabus gibi falan işte. Ben çocukken hep aynı rüyaları görürdüm şimdi şimdi onları çözmeye başlıyorum galiba ben nirvanaya yaklaştıma arkadaş. 🙂 Şimdi düşününce o zamanki rüyalarımın hepsinin filminin çekildiğini fark ettim örneğin Harry Porter lan ben onu 8 yaşımdayken sene bindokuzyüz çift sıfır tarihinde gördüm seyrettim gibin bişi a.q. Hep şöle bir rüya görürdüm binaların üzerine çıkardım atlardım binaların üzerlerinde yere çakılır gibi olurdum ama çakılmazdım uçardım korkardım ama eğlenirdim. Tamam o zamanki sevyettiğimiz çizgi filmlerinde etkisi olabilir işte voltranlar falan ama yok abi matrix gibi rüyalar görürdüm yaw ulan matrxi ben yazarmışım bak o zaman ne büyük kayıp görüonnu.

Ya bide bu gün beni aradılar karaköydeydim ulan kız volkan beylemi görüşüyomd edi özel numara dedim -hee o benim dedi -biz fotoğraf sitesinden arıyoruz işte fotoğrafların telif hakları falan var hiç bir yerde yayımlanamaz bedelleri ödenmeden bu konuda çok hassasız. Ulan az durdum düşündüm yok allahtan onların sitesinden bir görsel kullanmadım sonra aklıma gaykedi geldi yaw gaykediye dedim dostum sitendeki şu firmanın fotolarını kaldır adamlar tazminat davası mavası açabilir diye mail yolladım oda teşekkür etti uyardığım için. Telefondaki kız 1 saat sonra sizi ararım dedi aramadı bu arada buradan ona hatırlatiim belikim okur.