Kategoriler
Gündem Kültür sanat Multimedia

Spencer Tunick yine soyundurdu

Amerikalı ünlü fotoğrafçı Spencer Tunick, bu kez Avusturya'da soyundurdu. Çektiği toplu çıplak resimlerle ünlenen fotoğrafçı abimize bu kez 1840 Avusturyalı poz verdi, hem de 2008 Avrupa Futbol Şampiyonasına ev sahipliği yapacak stadyumlardan biri olan Ernst Happel stadyumunda.

spencertunick.com

Pazar günü Ernst Happel stadyumunun sıraları yine doluydu ama farklı biçimde.
2008 Avrupa Futbol Şampiyonasına da ev sahipliği yapacak stadyumlardan biri olan Ernst Happel stadyumunda çektiği çıplak fotoğraflarla ünlenen fotoğrafçı Spencer Tunick ve ona poz veren 1840 gönüllü manken vardı.
Tunick, burada çektiği fotoğrafları "Sporun ruhu" olarak tanımladı.
ABD'lu fotoğrafçı, daha önce de Mexico City, Hollanda, Barcelona ve Newcastle'da büyük kalabalıkların çıplak fotoğraflarını çekmişti.
H2

Flickr Search

İstanbula gelmesini dört gözle bekliyoruz.

Eski wolkanca.com’da Spencer Tunick yine soyundurdu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Spencer Tunick yine soyundurdu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.