Antelope kanyonu fotoğrafları

Antelope Kanyonu, Amerika'nın Arizona eyaletinde bulunan dünyanın en meşhur ve en çok ziyaret edilen kanyonudur. Bu kanyon oldukça ilginç fotojenik kaya oluşumlarıyla dikkat çeker.
Antelope Kanyonu ağırlıklı olarak Navajo kum fırtınalarının sebep olduğu erozyon sonucu meydana gelmiştir. Diğer bir etken ise bu bölgede tarih boyunca devam eden etkili yağışlar ve bu yağışların oluşturduğu akarsulardır. Hızla akan akarsular taşıdıkları kaya parçacıkları ve kumlarla kaya gövdelerini aşındırmış ve derin düz oyuklar oluşturmuştur.
Antelope Kanyonu her yıl Dünyanın dört bir tarafından gelen binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon

Flickr Search

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Antelope kanyonu fotoğraflarıiçin 2 yanıt

volkancıgım mükemmel resim kalitesi renkler çok güzel acaba bu makinanın markası nedir .o kadar güzel ışık verilmiş ki resimlere bayıldım .resimleri çekene ve ayrıca sana bu resimlerle bizi buluşturdugunuz için çok teşekür ederim.