Kategoriler
Multimedia

Antelope kanyonu fotoğrafları

Antelope Kanyonu, Amerika'nın Arizona eyaletinde bulunan dünyanın en meşhur ve en çok ziyaret edilen kanyonudur. Bu kanyon oldukça ilginç fotojenik kaya oluşumlarıyla dikkat çeker.
Antelope Kanyonu ağırlıklı olarak Navajo kum fırtınalarının sebep olduğu erozyon sonucu meydana gelmiştir. Diğer bir etken ise bu bölgede tarih boyunca devam eden etkili yağışlar ve bu yağışların oluşturduğu akarsulardır. Hızla akan akarsular taşıdıkları kaya parçacıkları ve kumlarla kaya gövdelerini aşındırmış ve derin düz oyuklar oluşturmuştur.
Antelope Kanyonu her yıl Dünyanın dört bir tarafından gelen binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon Antelope Canyon

Flickr Search

Eski wolkanca.com’da Antelope kanyonu fotoğrafları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Antelope kanyonu fotoğrafları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Antelope kanyonu fotoğraflarıiçin 2 yanıt

inanilmaz ilginc bir yer, resimler sanki photoshop'la yapilmis gibi… insanin inanasi gelmiyo. gidip gormek lazim!

volkancıgım mükemmel resim kalitesi renkler çok güzel acaba bu makinanın markası nedir .o kadar güzel ışık verilmiş ki resimlere bayıldım .resimleri çekene ve ayrıca sana bu resimlerle bizi buluşturdugunuz için çok teşekür ederim.