Kategoriler
Teknoloji

Sipru: Türkiye’nin ilk masaüstü televizyonu

sipruDoğuş Yayın Grubu tarafından geliştirilen Sipru, internet üstünden TV izleyip, radyo dinlenilebilen, TV seyrederken aynı anda anlık mesajlaşma yapılabilen, izlenen programların oylanabildiği, yeni bir internet yayın platformu. Sizinle paylaştığımız Sipru test versiyonu şu an için 8 TV kanalı, 11 radyo, anlık mesajlaşma, Siprumetre ve kişiselleştirilebilir haber hattını içeriyor. Ayrıca menü seçeneğinden ayarlara girerek Sipru'nuzun görünümü dahil pek çok özelliğini kişiselleştirebiliyorsunuz.

İnternet hızları yükseldikçe bu tür projeleri daha çok göreceğize benziyor. Kullanan arkadaşların yorumlarına bakılırsa Vista’da bazı sorunlar yaşanabiliyormuş.

Ayrıntılı haber NtvMsnbc‘de.

Eski wolkanca.com’da Sipru: Türkiye’nin ilk masaüstü televizyonu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Sipru: Türkiye’nin ilk masaüstü televizyonu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

demek kullanabilen olmuş 😀 ben ne yaptıysam habire port hatası verdi. sinirlendim sildim. 😎

beta sürümünü indirdim sürekli sunucuda hata mesajı veriyor anlamadım bişey bilen warsa lütfen yardımcı olsun 😐