Sinemanın en pahalı kadın oyuncusu: Özgü Namal

Türk sinemasının şu anda en pahalı oyuncusu "Özgü Namal"mış.

TÜRK SİNEMASININ EN PAHALI KADIN OYUNCUSU
Genç yaşına rağmen başarı merdivenlerini hızla tırmanan ve grafiğini düşürmeyen Özgü Namal'ın film başına kaç lira ücret aldığını biliyor musunuz?

Film başına 90 bin YTL alan Özgü Namal, Türk Sineması'nın en pahalı oyuncusu unvanını kazandı…
Bugün gazetesinin haberine göre Kurtlar Vadisi dizindeki rolüyle tanınan Özgü Namal mesleki yaşantısında bundan sonra hızlı bir çıkış grafiği gösterdi. Bu dizi sonrasında popülaritesi arttı ama dizilerden çok sinemaya ağırlık veren Namal bunun kısa sürede karşılığını aldı.

14'üncü Ankara Film Festivali 'Umut Veren Yeni Kadın Oyuncu' ödülü (Sır Çocukları), 26'ncı Uluslararası İstanbul Film Festivali 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülü (Beynelmilel), 44'üncü Antalya Altın Portakal Film Festivali 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülü (Mutluluk) ile aldı.

Bunun yanında 'Polis', 'Organize İşler' filmlerinde de rol alan Özgü Namal son olarak 'O… Çocukları' filmiyle adından söz ettirmeyi yine başardı.


GENÇ YAŞINDA BAŞARI
Türk Sineması'nın en pahalı oyuncusu olması aslında pek çok oyuncunun sinemada oynamak için çok düşük ücretlere razı olmasından veya ücret almamasından da kaynaklanıyor.

Ancak yine de Özgü Namal genç yaşında ulaştığı zirvenin getirdiği profesyonellikle Türk Sineması'nda 90 bin YTL'lik tarifesi ile en pahalı oyuncu olmayı başardı. H2

kaynaklar: ozgunamal.com, ozgunamal.net, wikipedia.org

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

kurtlar vadisi o gittikten sonra bir tuhaf olmuştu bir boşluk vardı ve gelen hiçbir bayan onun yoklugunu kapatmadı…
oynadığı karakteri bizlere çok iyi aktarıyor ki büyü filminden sonra yüzüne bakamaz olmuştum. allahtan acses reklamında oynadı da bakmalısın alışmalısın diyerek yendim korkumu. ayyyy içim titredi valla yine aklıma geldi

oldum olası sevmedim bu hanım kişiyi. neresini sevdiklerini de anlayamadım. gerçi türkiyede artık sanat ve sanatçı kavramları o kadar değişti ki, yakında tuğba özay denen şahıs bile "en iyi sanatçı" benim der, biz de sesimizi çıkarmadan otururuz…

ayrıca kendisi en pahalısı olduğunu düşünülmemesi gerektiğini hatta iii bir projede kafasına yatarsa para almadan oynayacağını söyladi ama sanattan anladığını zanneden öküzler pek anlayamazlaa r tabiiii anlamadıkları konuda konuşmasınlar 🙁 (((((((((((((

size katılıyorum ahmet bey, kötü oynuyor. nurgül yeşilçay ve yeşim ceren bozoglu varken ona prim yaptırmaları olacak şey değil.oktay kaynarca ile aşkı sağolsun popüler oldu. adam ona bir suru is bagladi bence. okan bayulgen ile iticilik birliği sayesinde de iyice tanındı.insanlara kötü davranıyor,burnu 2o karış havada, oynayabilse keşke, güzel bir oyuncumuz olurdu, havasına da değerdi.