Kategoriler
Ivır zıvır Konuk Yazar

Resminizi bakın nasıl yapıyor? Şaşıracaksınız!

Önce resminizi kucukresim, imageshack vb. gibi upload yapılacak bir siteye yükleyin ve linkini şuraya yazın.. Şaka değil kötü bişey de olmayacak aksine hoşunuza gideceğine inandığım bişey olacak… kolay gelsin şimdiden.

Eski wolkanca.com’da Resminizi bakın nasıl yapıyor? Şaşıracaksınız! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Resminizi bakın nasıl yapıyor? Şaşıracaksınız! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

canan hocam paylaşım güzel ama mastermax arkadaşımız verdiği linkte oldukça iddalı ikinizde tşk ederim

bende de aynen böyle resimleri ascıı kodlarına çeviren program var ama bunun bir site aracılığıyla olması dah güzel thanks.

mastermax arkadaşımızın ki çok uğraştırıyor.kullanım hoş ama illa ki 60*50 olacak resim.o kötü 🙂

çok güzel ya, kendi resmimi ascii olarak görünce bir hoş oldum, tam teknolojik olduk şimdi diye düşündüm. link için teşekkürler.

ya arkadaslar resmimin linkini yazıyorum resmi göster e tıklıyorum.
error yazısı cıkıyor. neden böyle oldu?

şuraya tıklayın dediniz yer açılmo ben çok merak ettim nasıl bişey yapıonus ama yapamadım nie o sayfa açılmıo dünde aynı hatayı verdi sitenis 🙁