Kategoriler
Teknoloji

Oyun sitesi: savasoyunlari.net

savasoyunlari.logosavasoyunlari.net adresindeki oyun sitesinde başta savaş oyunları ile beraber silah oyunları, strateji oyunları, uçak, helikopter, macera ve aksiyon oyunları ile 3d li yarış oyunlar bulunmakta. Toplam 1000 kadar oyunu barındıran siteye hemen her gün yeni oyunlar ekleniyor, gerçekten eğelenceli oyunlar var.

Küçük yaşta çocukların oynayacağı oyunlar olduğu kadar yetişkinlerinde eğleneceği oyunlar var, site 2 yıldır yayında ve Savaş Oyunları denince ilk akla gelen sitelerden.

savasoyunlari.net 1

www.savasoyunlari.net adresinden siteye erişebilirsiniz.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Oyun sitesi: savasoyunlari.net başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Oyun sitesi: savasoyunlari.netiçin 8 yanıt

savaş oyunları diyince ilk akla gelen siteyse neden hala 3-4 yıllık dandik flash oyunları yayınlıyorlar? bu siteden, kongregate.com'a dolmuş kaldırmak lazım. bir süre önce blogumda da yakınmıştım neden kaliteli türkçe flash oyun sitesi olmadığını.

guzel site ama savas oyunlarina ne gerek var. biraz cocuksu oyunlar olsun. en cok sevdigim kraloyuncu.info oyun sitesidir. en fazla oynadigim oyun ise avatar oyunlaridir. tesekkur ederim

arkadaşlar en güzel oyunlar savas oyunlari sitesinde size tavsiye ederim yazılışı böyle

aslında böle oyunlar pek tarzım deyil ama bu siteyi sevdim gerçekten güzel savaş oyunlar var saolun

kralkomik ve staroyun du sanırım ikisi hariç diğer oyun siteleri tamamen kopyalama üzerine.yinede uğrayacağım birazdan siteye.sitenin iyi olup olmamasına bence ufaklıklar varsa onlar karar vermeli 🙂

en güncel ve yeni oyunlar yeni savaş oyunları sitesinde bu site savaşoyunları.net tir aynen yazıldığı gibi arayın.türkçe karakter öz türkçe..