Kategoriler
Kültür sanat Medya

Nicole Kidman transseksüel olacak

Avustralya asıllı oyuncu Nicole Kidman, 'The Danish Girl'(Danimarkalı kız) isimli filmde, bir transeksüelini canlandıracak.
Ünlü yıldız 'The Danish Girl' isimli filmde, dünyanın bilinen ilk transeksüelini canlandırmak üzere yapımcılarla anlaştı.

Her zaman hayranlık uyandıran Avustralyalı yıldız Nicole Kidman, Pazar günü, siyah klasik takımı ile 'New York City Hotel'e girerken paparazzilere yakalandı. 41 yaşındaki oyuncu, dünyanın bilinen ilk transseksüeli olan Danimarkalı sanatçı Einar Wegener'i canlandıracak olan Kidman, anlaşmayı imzaladı. Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan filmde, Danimarkalı transeksüel sanatçı Einar'ın karısını, kadın model Greta rolünü ise Charlize Theron oynayacak.

David Ebershoff'un çok satan romanından senaryosunu Lucinda Coxon'ın uyarlanacağı film Danimarkalı karı koca Einar ve Greta Wegener'in sansosyonel evliliğini ve Einar'ın 1931 yılında gerçekleşen kadınlık ameliyatını anlatacak.

Eski wolkanca.com’da Nicole Kidman transseksüel olacak veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Nicole Kidman transseksüel olacak için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.