Kategoriler
Teknoloji

Need for Speed’in en yenisi The Run

Electronic Arts oyun şirketinin efsane araba yarışı oyunu Need for Speed’in en yenisi görücüye çıktı(görücüye çıktı hep cümle içinde kullanmak istemişimdir). Need for Speed: The Run.

Need- for Speed: The Run Wallpaper

Kasım ayında piyasaya sunulacak oyunun videoları Youtube’a yüklendi, firmanın kendi Youtube kanalından ve Facebok sayfasından bunları takip edebilirsiniz:
https://www.youtube.com/user/eavision
https://www.facebook.com/ElectronicArtsUK

Need for Speed oyunlarının tıpkı PES, FIFA, MEDAL of Honor, Call of Duty gibi tüm serisini oynarım, dünyada böyle çok insan olduğu için bu şirketler oyunların bütçelerini film şirketlerinin bir film için kullandıklarından yüzlerce kat kullanıyorlar. Henüz demosunu oynamadım fakat ilk izlenimim Need for Speed: The Run’un iyi bir hikayesi olması, kariyer modunda heyecanlı yarışlar kovalamacalar bizi bekliyor. Bu oyunda NFS: Hot Pursuit’da ki gibi Autolog özelliği kullanılacakmış.

Diğer taraftan konusu olmayan, içerisinde sadece pist, muhteşem otomobiller ve hız barındıran Need for Speed Shift’in de 2. versiyonu çıkmış. Shift gerçekte çok tutulan bir oyun olmuştu, özellikle mobil platformda da yayılarak ismini oldukça çok duyurdu, e tabi mobil platformlar için oyunun çok basit ve konusunun minimum ya da olmaması tercih ediliyor.

Konuda ki resmi üzerine tıklayarak büyütebilir Wallpaper olarak kullanabilirsiniz.

İyi oyunlar.