Kategoriler
Geyik

NAH Collection

Size bu kalbiniz kadar temiz blog postunda, NAH grubumuzda ki muhteşem NAH üyelerimizden tam 73 tane güzide NAH resmi seçtim. Aslında grup içinede bir fotoğraf albümü oluşturdum ama hem bizim çocuk Zükemberk’ee güvenmediğimden hem de bloga da Kurak But‘u bir fikir olarak NTV Bir fikrin mi var?(kimin yok ki amk) programında de Ali Sabancı ve saz arkadaşlarına satmaya çalışan(via) Tunç popçuoğlu ve yandaşlarını yazmışken bunu da ekleme fikri bana cazip geldi amk, ayrıca sanane canım öyle istedi?

NAH-02

Bence önümüzdeki yüzyıla da damgasını vuracak Ali Sabancı lafları şunlar:
Ama sizin talihsizliğiniz ne biliyor musun? Siz muhtemelen Facebook gibi bir şey yaratcaksınız ki biz bunu göremedik.
Yani ben dünyanın en önemli adamlarından birini elemek zorunda kalıyorum.

Bu da bizim sözümüz: Önemli olan elenmek panpa! 🙂

[Javascript required to view Flash movie, please turn it on and refresh this page]


NAH grubuna seni de beklerim hocam.

Eski wolkanca.com’da NAH Collection veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, NAH Collection için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

NAH Collectioniçin 1 yanıt

Nah nedir?? ilkokulda bize ocak-şubat-mart-nisan-mayıs-haziran=181 diye parmakta saymayı öğrettiler. 6×30+(araya soktuğun parmak) 1=181 pratik bir hesaplama = NAH budur… teşekkürler