Kategoriler
Geyik

Dünyanın ilk cikletten heykeli

İngiltere'de 17 yaşındaki bir lise öğrencisi olan Ally Rosenberg bitirme sınavı için hazırladığı eserle öğretmenleri ve arkdaşlarını şaşkına çevirdi.

Ally 50 arkadaşı ile anlaşmış ve onlara satın alığı cikletleri çiğnettirmiş, kendisi de en az 50 tanesini çiğneyen Ally bu çiğnenmiş cikletleri(sakızlar) biraraya toplayarak bundan müthiş bir heykel yapmış.

Gerçekten orijinal bir fikir Ally’i tebrik etmek lazım. Kullandığı malzeme ile bir ilke imza atan arkadaşımız, bu heykel ile öğretmenlerinden de tam not almış.

sakızdan heykel

sakızdan heykel
Ally Rosenberg, aged 17, hopes his latest creation will stick in people’s minds – for the Manchester teenager has made a sculpture out of chewing gum for his A-level art project [via]
Picture: MANCHESTER EVENING NEWS

sakızdan heykel

Haber kaynağı manchestereveningnews.co.uk [via]

Eski wolkanca.com’da Dünyanın ilk cikletten heykeli veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Dünyanın ilk cikletten heykeli için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.