Kategoriler
Kültür Sanat

My Blueberry Nights (2007) izledik

Evet sinema blogu olma yolunda hızla ilerlediğimiz doğru, 2007 tarihli My Blueberry Nights isimli filmle devam ediyoruz.

Hong Kong lu yönetmen Wong Kar Wai’nin İngilizce olarak çektiği ilk film olan My Blueberry Nights da başrolleri Norah Jones ve Jude Law paylaşıyor, Rachel Weisz, Natalie Portman ve David Strathairn de filmde rol alanlar arasında. Film Mayıs 2007 de Cannes Film Festivalinde gösterildi.

Arkadaşlar en başından uzatmadan yazayım bu film muhteşem bir film, harika bir hikaye ve dram, gerçek sinema filmi tadını verecek size. Çoğu aşk mağduru insan bu filmde kendi hikayesini bulabilir.

Müzikleri de çok iyi.

İzleyin.

Aşağıdaki sahne filmin encafcaflı sahnesi.

Filmin web sitesi: blueberrynightsmovie.com
IMDB: imdb.com/title/tt0765120
Trailers: apple.com/trailers/weinstein/myblueberrynights

Hakan Gökan ın 9-3-09 tarihli Commercial seti muhteşem olmuş, harikasın Hakan.

Okan Bayülgen Saba Tümer e konuk oldu, program çok iyiydi her zamanki gibi, Okan Bayülgen bu sezona 3 programla KanalD de giriyormuş, Disko Kralı programını 3’e bölmüş; Cumartesi, Pazar ve Pazartesi geceleri 3 farklı formatta(kral üçlemesi) Okan Bayülgen KanalD de olacak dualarım kabul oldu desem yerinde olur.

Odamın şeklini değiştirdim ve yeni bir masa lambası aldım. Valide memlekette açım ve sanırım bu ay kilo kaybedeceğim bu iyi.

Evde internet bağlantısını 2mb paketine çevirdim şu lanet adil kullanım saçmalığını icad edenin taaminajkoyim.

Az kahve içmeye başladım yerine miller ve lipton(early grey) ile aşk yaşıyoruz.

Cafefernando.com’u ufaktan adam ettim diyebilirim, bloglarına wolkanca sihri isteyenler bana iletişim sayfasından ulaşsın, öyle uzaktan özenip imrenip cimrilik yapmayın gelin sizin blogunuzu da karşılıklı mutlu olacağımız makul rakamlarla internetin en profesyonel bloglarından yapalım, ajanslara soyulacak kadar zengin veya aptal değilseniz tabii.

Bu da notu kendisinden uzun bir post oldu Okşan yaz bir kenara 🙂