Kategoriler
Tech

Windows 11 Görev Yöneticisi nerede?

Eskiden Windwos başlat çubuğunda olan görev yöneticisi nerede?

2021 Haziran ayında çıkan Windows 11‘de birçok görsel değişiklikle birlikte çoğu yerde Windows 10’a göre menü değişikliği oldu.

En son güncellemeye kadar Windows Görev Yöneticisi eskiden alıştığımız gibi başlat çubuğuna sağ tıklayarak ulaşılamıyordu, eğer Windows 11’i son güncellemesini yaptıysanız muhtemelen şu an başlat çubuğuna sağ tıklayarak görev yöneticisini görebilirsiniz ama değilse?

Bu durumda “Görev Yöneticisine” ulaşmak için Başlat‘a tıklayıp aramaya “görev yöneticisi” yazarak bulabilirsiniz. Yine aynı şekilde “Aygıt Yöneticisi“ni de AyarlarSistemSistem bilgisi bölümüne giderek ulaşabilir veya aynı şekilde aramadan bulabilirsiniz.

Umarım bu yazıda size yardımcı olabilmişimdir, “Windows 11 Aygıt Yöneticisi Nerede? ” ve “Windows 11 Görev Yöneticisi nerede? ” sorularınıza cevap sunabilmişimdir.

Kategoriden(Tech) başka konular:

wolkanca.com’da Windows 11 Görev Yöneticisi nerede? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Windows 11 Görev Yöneticisi nerede? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.