Kategoriler
Konuk Yazar

Modifiye tema yarışması

Modifikasyon nedir?
Modifikasyon canlıda çevre etkisiyle kalıcı olmayan değişimlerdir kısaca. İşte biz bunu temalara uygulayacağız. Yani var olan bir tema üzerinde kendi tasarımlarımızı kullanarak yeni bir tema yaratacağız. Bu yarattığımız tema, blog dünyasına yeni bir tema olmanın yanında bir de yarışma sonucunda size birincilik de getirebilir.

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyret

Blogcu Forum bu fikirden yola çıkarak bir değil 2 yarışma birden başlatıyor. Bunlardan biri En güzel modifiye Blogger teması ve diğeri de En güzel modifiye WordPress teması.

Amacımız hem blog dünyasına yeni temalar kazandırmak hem de hoş ve heyecanlı zaman geçirmek. Yarışma için son gün 15 Ağustos olmakla birlikte bu süre istekler sonucunda uzayacak gibi görünüyor 😉

Hediyelere gelince henüz sponsor aramalarımız devam ediyor. Sponsor olabilecekler benimle iletişime geçerse çok sevineceğim.

Kendine güvenen ve heyecan yaşamak isteyen blogcuları bekliyoruz 😉

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Modifiye tema yarışmasıiçin 11 yanıt

modifiye edilecek blog temaları klasik temalar mı olacak yoksa herhangi bir temayı modifiye edebilirmiyiz? ayrıca modifiye ettiğimiz temayıda göstermek zorundamıyız?

arkadaşlar yarışmaya en güzel wordpress modifiye yarışmasına sponsor oluyorum…

1. 250 mb hosting
2. 100 mb hosting
3. 50 mb hosting vericem.

herkese başarılar.

forumuz, blogumuz yok ama başka blogları okumayı seviyoruz 🙂 , örnek wolkanca 🙂 . hem nickim hemde ilgi alanım "modifiye" olduğu için yorum bırakayım dedim di 🙂 . herkese başarılar dilerim (katılanlara).

@ekinoksah, bu arada bobiler deki senmisin?

sanırım türkiyede modifiye wordpress paylaşımlarında ilk sıradayım belkide ilk ben başlattım 🙂 süre uzatılmış katılmak için sorun kalmadı 🙂

en güzel modifiye araba resimlerini arabatutkusu.com da bulabilirsiniz..