Kategoriler
Hayattan

Mango ile zayıflamak – Mehmet Öz

mehmet öz - cardiac surgeon

Yaz kendini gösterdi şimdi kocaman popolu ablalar zayıflamak istiyorlar, çoğu acaba hangi diyet, hangi diye diye soruyorlar.

Ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz kilo vermek için mango meyvesini hedef göstermiş bu sefer. Bu konuyu da kalbe bağlamayı unutmamış, fazla kilolar kalp krizinin başlıca nedenlerinden biridir demiş.


Haberi aşağıdaki gibi gördüm:

Yaptığı buluşlarla Amerika’da ‘milenyum doktoru’ seçilen ünlü kalp cerrahımız Prof. Dr. Mehmet Öz sağlıklı zayıflamanın formülünü sıraladı.

Yıllardır alanında en iyilerden biri sayılan Mehmet Öz, zayıflamak ve ideal kilosuna kavuşmak isteyenlerin en büyük yardımcısının African Mango olduğunu açıkladı.

Bunun ürünü de varmış muhtemelen bu sayfa aramalarda çıkarsa onlarda buraya gelir zaten yorum yazarlar.

Mehmet Öz: http://en.wikipedia.org/wiki/Mehmet_Oz

Eski wolkanca.com’da Mango ile zayıflamak – Mehmet Öz veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Mango ile zayıflamak – Mehmet Öz için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.