Kategoriler
Düşünce

Paralel evrende bugün

-Amerika’nın, İngiltere’nin halini görüyorsunuz değil mi?-

Sevgili arkadaşlar hoş geldiniz, burası benim evrenim, şahsıma şükürler olsun kafama göre istediğim her şeyi işkembe-i kübradan sallıyorum, keyfim keka noktasında.

Evet yapıyorum bu sporu, alkış alıyorum, saraylarım filan var, günlük 350 dolar maaşım var ve harcayacak yer bulamıyorum zira sarayımın yalnızca bir tanesinin dakikalık gideri asgari ücrete denk geliyor, zor bir hayat, düşünsene 10bin dolar kılçıksız maaş alıyorsun ama harcama noktasında, harcayacak yer yok.

Benim evrenimde insanlar çok mutlu ve Amerika’ymış, İngiltere’ymiş, Almanya’ymış bunlar hikaye, ya onlarda benzin bile yok, yiyecek ekmekleri yok kuyruklardalar, çok kötü durumdalar, valla bak, benim evrende böyle bir sorun asla yok. Ben zaten bir sorun olmaması için geceleri karar verip sabaha karşı onu yayınlatıyorum, noktasında.

Ben kim miyim?

Biliyorsunuz kim olduğumu, beni sizler yarattınız.

Erdoğan: Amerika’nın İngiltere’nin halini görüyorsunuz değil mi? Benzin yok benzin; Almanya’da Fransa’da kuyruklar, yiyeceklerini bulamıyorlar, elhamdülillah Türkiye’de böyle bir sorun yok…

Size ayırdığım zamanın dolduğu noktasında, sizlere veda ederken doların “8”‘e veda etmeden önce helalleşmenizi ve öpüp koklamanızı salık veririm zira yarın göremeyebilirsiniz, ayrıca Şule Aydın diye bir hanım var haftada bir “Tımarhanede bu hafta” diye benim evreni özetliyor, size iyi gelir delirmemek noktasında.

Ha unutmadan acaba bugün “yerli milli” ne çıktı diye merak ediyor ve takip etmek istiyorsanız bu linki takibe alınız.

Arada şu URL’i tıklayıp bakın da bugün yerli milli ne çıkmış kaçırmayın…

Gelin porsiyonlarımızı küçültelim!

kurutulmuş mango.

Noktasında. Her şey harika, fakat tek bir sorun var uyanınca kötü oluyor, keşke hep uyuyor olsak(bunun filmi vardı galiba).

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr