Kategoriler
Konuk Yazar

TTnet’den Uyarı

ttnet

Değerli Müşterimiz,

Son günlerde bazı müşterilerimizin farklı telefon numaralarından “TTNET Müşteri Hizmetleri” adı altında arandıkları ve farklı gerekçeler kullanarak kendilerinden kredi kartı bilgilerinin istendiği tespit edilmiştir.

TTNET A.Ş. tarafından 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri haricinde başka bir numaradan arama yapılmamaktadır.

444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri yetkilileri tarafından yapılan aramalarda hiçbir zaman kredi kartı, şifre gibi özel bilgiler sorulmamaktadır.

TTNET A.Ş., müşterilerinden e-posta yoluyla hiçbir şekilde bilgi talep etmemekte ve kişisel bilgilerinin tamamını istememektedir.

TTNET A.Ş. sadece son ödeme tarihi geçmiş ama henüz faturasını ödeyememiş abonelerimize Sesli Yanıt Sistemi (IVR) ile otomatik arama yaparak borcunu hatırlatmaktadır. Bu aramalarda abonelerimiz, eğer uygun görürlerse telefon tuşlarını kodlayarak sesli yanıt sistemindeki ilgili menü aracılığıyla kredi kart bilgisini sadece kendisi kullanarak fatura borçlarını ödeyebilmektedir. Ancak bu işlem sadece sesli yanıt sistemi aracılığıyla yapıldığından abonelerimizin, bu işlem esnasında Müşteri Hizmetleri yetkililerimizle hiçbir şekilde teması olmamaktadır.

Müşterilerimizin, bu tür kötü niyetli kişilerin dolandırıcılık faaliyetlerinden dolayı zarar görmemesi için benzeri durumla karşılaştıklarında, herhangi bir bilgi vermeden ve sisteme bilgi girişi yapmadan görüşmeyi sonlandırmalarını tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,
TTNET A.Ş.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

TTnet’den Uyarıiçin 22 yanıt

dün garip gelen şeyi okumak bugüne kısmetmiş.
tt net'ten aradığını söyleyen bir kadın, internet kullanıp kullanmadığımı, etrafımda ttnet kullanan kişiler olup olmadığını sordu.
neden sordunuz dedım acele ıle kapattı.
* bu arada sayfanız da buyuk harf kullanamıyorum .

ttnet hakkında bir araştırma yapıyordum bu yazıyı okuyunca geçmişte beni de aradıkları aklıma geldi dayanamadım ben de yazayım dedim. iyiki ttnet bu uyarıyı yapmış valla sayesinde ben yırttım.

bende internet üzerinden sınırsız pakete geçtim. daha sonra ttnet danışma servisini aradım. başvurum ne zaman kabul edilir dedim, başvurduğum gün geçiş yaptığımı söylediler. fakat ücretlendirme konusunu sormadım. merak ettiğiniz sorularınızı 4440375 danışma hattına sorabilirsiniz.

ttnet musterı hızmetlerınden cok memnunum gercekten ustelık her defasında aradıgımda aklımdakı sorulara cevap verıyolar harıka

ttnet musterı hızmetlerı gercekten olaganustu muhtesem ıstedıgım tum bılgılerı verıyolr saol

geçenlerde benim de yolum düştü bu ttnetin çağrı merkezine. bir ara eyvah dedim yandık. şimdi kaç saat tlf kalıcam. hiç beklediğim gibi olmadı hemen hallettiler işimi.

ben de burada atıp tutan arkadaşlara sesleniyorum ttnet müşteri hizmetlerine ne zaman sorun için aradıysam hepsini hallettiler. ben ce iyi bir ekip kurmuşlar.

ttnet musterı hzımetlerınde eskıden calısmıstıj gercekten musterıelrıne ellerınden gelen yarıdımın en ıyısını yapıyolar

ttnet bu ne bıcım bı ekıp adamlara bısey sorulmuyo ya ordan orya yonlendırıyolar bıktım.

böyle bir saçmalık olmaz ya müşteri hizmetleri beni engellemiş arayamıyorum.. en adi internet elbette ttnet

arkadaşlar nedir bu ya, bizim insanımız; bizim yani doğal olarak kendisinin tüm türk halkının kuyusunu kazmaya çalışıyor, valla ben anlamadım ya siz? bir yazın cevap, vallah bilmiyorum nereye gidiyoruz :((

ttnet beni müşteri temsilcisiyim diye farklı bir normal ev telefonondan aramıslar sadece ttnrt4440375 bu numaradan arayabılır deqıl mı bılqı verırsenız sevınırım arkadaslar

sayın ibrahim bu ttnet in açıklaması yukarıdaki konu ttnet in kullanıcılara gönderdiği e-posta size de gelmiş olması lazım bana geldi blogum vardı ekledim görmeyenler görsün diye bilgi zaten her müşterisine gönderilmiştir ben de sizin gibi müşteriyim tam olarak neden bahsettiğinizi anlamam zor açıkçası hiçbir şey anlamadım ama yardımcı olmaya çalışıyorum.

bizi baska numaradan ttnetiz die aramıslar bıze bılqı vermedıler hat sahıbı babam olduqu ıcın babamı ıstemısler evde olmadıgı ıcınde kapatmıslar yarın arayacagını soylemısler ama ertesı gun oldu aramadılar var bu işte bir iş sayın volkan .

yaa arkadaaşlar ban ttnet in doğru numarasını verin ya
🙁

18.5.2010 günü ttn müşteri himetlerinden aradılar kanpanya içiin 15 tl 5 ay sonra eski döneme döeceksiz denildi be kabul ettimtlf no 02124440375 nolu tlfon üç gündür internete giremyorum ne yaptıysaz hemen benim eski intrenet imi düzenleyin bu ne biçim iş kanpanyayı kabul etmiyorum eski düzene çevirin cevap bekliyorum ne rezillik ya milletle alay etmeyin kanpanyayı kabl etmyorum gereken yerlere baş vuracağım benim interneti eski haine gelmesini sağlayın

üç gün önce ttn müşteri hizmetlerinden aradılar 15 tl kanpanya için be kabul ettim ama üç gündür internete giremiyorum ne yaptıysanız benim eski döneme çevirmesini istiyorum kanpanya flan istemiyorum bu ne rezalet ya insanlaral dalga geçmeyin benim eski düzene getirmenizi istiyorum aksi halde gereken yerlere baş vuracağım beni arıyan tlf nosu 0212444075 nolu telefondan aradılar üç gündür sinirlerim hat sefasında intreneti iptal ettire bilirim benim interneti esk haline getirin kanpanya deyip insanlarla dalga geçmeyin cevabını acilen bekliyorum kanpanyanın iptalini istiyorum telefonlara cevap verende yok üç günden beri oynatacağım lütfen