Loituma – Levan Polkka

levan-polkkaBu çok eski bir hikaye. Taaa 2003- 4 filandır Msn Spaces zamanlarında Semartizm isimli blogu olan Semra ablamız ve işte biz keşfetmeştik sanırım ilk kez. Sonra çığ gibi büyüdü, herkese ilginç geldi.

Alkışlarla yaşayan sitedeki yorumları buraya basıp okuyablirsiniz.

Finlandiya’dan bir acapella cümbüşü. Neşeli haber arkasında potansiyel fon müziği. Şimdilerde bebek mebek oynatıyolar bu şarkının dımtıslısında. Ama gerçeği burda hem de Fin devlet televizyonundan.

Böylece bu acayip şarkıyı söyleyen elemanları da dünya gözü ile görmüş olyoruz, internet olmasaydı ne bok yerdik bilmiyorum.

Bloglarda böyle cesur ve samimi yazıları görmek gerçekten zorlaştı, sektörün ana kalbinden geliyor; Kişilikli Bloglar.

Ve evet, 90’ların şarkıcılarının gazeteleri vardı, Kurak But 90’lardan ışınlandı geldi 2009’a. Ama artık yeni dünya düzenine ayak uyduran Kurak abimiz, gazeteleri değil blogları mesken eyledi.
Evet, flash bir haber sıkıştıralım not kısmımıza, Kurak But wolkanca.mp3 geldi, tüm uzaylılara ve diğer evrendeki canlılara hayırlı uğurlu olsun, aşağıda demoyu dinleyeceksiniz, tamamı daha sonra.
Kurak But'a sorularınız varsa lütfen çekinmeyin.

Kurak But – wolkanca.mp3

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Loituma – Levan Polkkaiçin 11 yanıt

ben lastfm 'de görünce tag hatası diye düşünmüştüm ,burak kut,kurak but ,kurak but diye biri var mı yani? 🙂 kafam karıştı..

sadece haber programlarinin fon müziği idi şimdilerde ise telefonların vazgeçilmez parçası oldu helal olsun sizlere bravo müziksiz bir dille bu kadar olur yani tebrikler canı gönülden teşekkürler

ya bu şarkıyı fox tv çalar saat programında dinledim dehşet güzel zar zor buldum bu sesleri nerelerinden çıkarıyorlarsa oralarına sağlık. sırf bu şarkı çalsın diye telefonumda yeni telefon aldım. dünyada manyakmı yok evet var işte burda

ben bu şarkıyı çok önceden biliyordum ama görüntüsünü yeni gördüm akıllı tv de de var şimdi ise cine 5 teki cine cityy programının jenerik müziği bu arada loituma ne demek ya

levan polkka benim eserim siszi görmeyi coooooook istiyorummmm:*

ya bu parça harika bnde facede gördüm sürekli bunu dinliyorum nası indiriliyoo ??