Kategoriler
Genel

Beşiktaş Belediyesi Askıda Cihaz kampanyası

Evinizde çalışır durumda olan veya yeni TV, tablet ve bilgisayarı ihtiyaç sahibi öğrencilere Beşiktaş Belediyesi uygulaması üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Beşiktaş Belediyesinin başlattığı askıda uygulamasında; bilgisayar, tablet ve televizyon ürünlerini bağışlayabilir veya talep edebilirsiniz. askida.besiktas.bel.tr/

Daha önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin -Askıda Fatura- uygulamasını görmüştük, şimdi Beşiktaş Belediyesi Askıda Cihaz uygulaması ile karşımızda.

Beşiktaş Belediyesi Askıda Uygulaması Nedir?

Beşiktaş Belediyesi, halk sağlığını ilgilendiren doğal afetler ve pandemi süreci boyunca kurduğu sosyal dayanışma ağlarına bir yenisi daha ekliyor. “Askıda” kültürü ile market alışverişini, faturalarını dayanışma ile paylaşan komşularımız, ortak geleceğimiz için eğitim seferberliğine destek olmaya başlıyor.

COVİD-19 salgını ile birlikte aksayan ticari ve sosyal yaşamın yanı sıra eğitim yaşamı da büyük zorluklarla karşılaştı. Uzaktan eğitim sürecinin başlaması ile birlikte binlerce yurttaşımızın evinde eğitim için kullanılacak televizyon, bilgisayar ve tablet gibi cihazların eksikliği kamuoyunda gündeme geldi.

Biz Beşiktaş belediyesi olarak, dayanışmanın gücüyle salgını yeneceğimize inanıyoruz. Bunun için bütün çalışma arkadaşlarımızla birlikte 6 ayı aşkın süredir ev ev, sokak sokak kentimizi korumak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu mücadelede en büyük desteği komşularımızdan alıyoruz, Beşiktaşlıların bize verdiği destekle kentimizi birlikte koruyoruz.

Bugün, birlikte yürüttüğümüz mücadelenin yanına dayanışma gücümüzü de koyarak uzaktan eğitimde ihtiyacı olan öğrencilerimizin ihtiyaçlarını birlikte karşılıyoruz.