Kategoriler
Kültür sanat

Böyle kahpedir bu dünya

bazı, bezenler vardır, bazı şarkıların aslında hiç yaşanmadığını anlarsın o bazenlerde. ama gripin ne boş verir, ne de bazen denilen bir zaman dilimine sığınır. gripinin bütün şarkıları, “sadece arkadaş” değildir, hepsi gerçektir. hadi şimdi ağla! ağla!

söyle kaç yaşındasın dertlerin başındasın istisnasız her an geçmişi özlüyorsan bilmem kaç yaşındasın gözleri yaşlardasın istisnasız her an yarını düşlüyorsan yolculuk nereye neler uğruna ölmeye dört yalnızlıkla bir doğruyu götürmeye hadi durma ağla, ağla yaşlar kurur zamanla, ağla böyle kahpedir dünya son bulur kollarında hadi durma ağla,ağla yüzünü ıslatmasan da ağla belki hepsi bir ruya son bulur kollarında söyle kaç yaşındasın herkes kadar yalnız mısın? ince ince titremen soğuktan mı sanırsın? bilmem kaç yaşındasın herşeyin farkındasın acılar biriktirip damla damla harcarsın yolculuk nereye kimler uğruna ölmeye dört yalnızlıkla bir doğruyu götürmeye hadi durma ağla,ağla yaşlar kurur zamanla,ağla böyle kahpedir dünya son bulur kollarında hadi durma ağla, ağla yüzünü ıslatmasan da ağla belki hepsi bir ruya son bulur kollarında

söz : birol namoğlu – haluk kurosman – müzik : murat başdoğan – birol namoğlu

Eski wolkanca.com’da Böyle kahpedir bu dünya veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Böyle kahpedir bu dünya için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Böyle kahpedir bu dünyaiçin 5 yanıt

volkan abi bu odeo sapıttı a.q bende kaç gündür yüklüyorum çalmıyor şarkıları kıl oldum noluyor yawsendeki de çalmıyor

kubo çalmıyorsa <a title="boyle kahpedir dünya dinlemece!" target="_blank" href="http://85.114.132.143/allmp3/gripin/gripin%20böyle%20kahpedir%20dünya.mp3" rel="nofollow">ağla!