Kategoriler
Blog Ivır zıvır

Delicious: 2009-07-14

  delicious

 • Hello! In this tutorial, I will show how I created the Rainbows wallpaper. First, create dark sky in the background. For that, set forecolor to dark blue and back color to black, switch to Gradient tool (G), change gradient type to Radial, and create gradient from bottom to top of document.
  (tags: )
 • Selecting browser specific elements with XSLT
  (tags: )
 • Wolkanca.com uzun zamandır severek takip ettiğim Türkiye'nin önde gelen bloglarından biri, özellikle uslubu sert olan bu blog hakkında sizleride bilgilendirmek ( tabi hala daha bilmiyorsanız ) ve Wolkanca.com hakkında belkide sormak isteyipde soramadıklarınızı sormak istedim, kendiside sağolsun nazik uslubuyla beni kırmadı ve bana zaman ayırıp sorularımı yanıtladı
  (tags: )
 • WordPress is a great publishing platform, but it isn't immune to all the potential attacks from hackers, spammers, and other ill-intentioned attackers trying to compromise the security of your WordPress installation.
 • Regularly while reviewing themes and plugins, I'll see URLs or paths that include ‘wp-content'. This is a often a hint of a WordPress coding mistake.
  (tags: )

Eski wolkanca.com’da Delicious: 2009-07-14 veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Delicious: 2009-07-14 için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.