Kategoriler
Ivır zıvır

Delicious: 2008-12-01

  delicious

 • Msn bayram için özel bir yarışma düzenliyor, yarışmanın adı “En Güzel Bayram Fotoğrafı”. Seçilen kişinin fotoğrafı Msn’de yayınlanarak milyonlarca kişi tarafından görülecek.
  Bayrama ilişkin, aile pozu, eski günlerden kalm…
 • Bu bir National Geographic belgeseli. Dünya’da var olan küresel ısınmanın sonuçlarını şu anda yarım derecelik bir yükselişle hissediyoruz. Bu belgesel ısınmanın 6 derece yükseldiğinde bizi neyin beklediğini ortaya koyuyor.

  + 1 …

 • Yüzyıllardır ağızdan ağıza anlatılagelen Hıdrellez teknolojinin imkanlarını kullanarak hazırlanan, müziğiyle seslendirmesiyle muhteşem animasyon sayesinde görsel bir zevke dönüşmüş.
 • Google yenilikleri bitmek bilmiyor. Saat veya hesap makinası yerine bile kullanabildiğimiz Google arama motoru şimdi sinema filmlerinin gösterim yerleri ve saatlerini sorunca da bize cevap verebiliyor.
  (etiketler: )
 • MSN başlattığı “En Güzel Bayram Fotoğrafı Kimde” fotoğraf yarışması ile, kullanıcılarına bayram neşesini milyonlarca kişi ile de paylaşabilme fırsatı sunuyor.
  (etiketler: )
 • çok başarılı bir WordPress arayüzü.
 • Video – Çince Dublajlı Avrupa Yakası – Akilli.Tv – Türkiyenin ilk ve tek interaktif video paylaşım sitesi
  Avrupa Yakasının Çincesi.
  (tags: avrupa-yakasi dizi cince)

  Kadının yüzyıllardaki değişimi
  3 dakikada kadının yüzyıllardaki…

 • Evet çok teşekkürler! Siz de bir blog yazarıysanız muhtemelen aşağıdaki liste size yetmez, daha başka servisler, araçlar ve yazılımlar da biliyorsunuzdur ve onlardan faydalanıyorsunuzdur. Ben bu akşam genel olarak bütün blogcular için …

Eski wolkanca.com’da Delicious: 2008-12-01 veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Delicious: 2008-12-01 için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.