Kategoriler
Ivır zıvır

Kendi mutfağının aşçısı olmak

Becks2Mutfak Sizi Beck’sliyor!
Kendi mutfağının aşçısı olmak isteyen yemek severler Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi’nde düzenlenen “Beck’s ile Dünya Mutfakları” yemek atölyelerinde dünya mutfağının özel tatlarını keşfetmeye devam ediyor.

Anadolu Efes’in lisanslı ürünlerinden, seçimleri ile fark yaratanların tercihi Beck’s’in sponsorluğunda gerçekleştirilen ve farklı kültürlerin mutfaklarının öğretildiği “Beck’s ile Dünya Mutfakları” workshop’ları, iş dünyasının profesyonellerini ağırlamaya devam ediyor. Yaklaşık 3 saatlik dersler boyunca, şef adaylarına buz gibi Beck’s’ler eşlik ediyor.

Becks1

Yıl boyunca Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi’nin profesyonel eğitim kadrosu tarafından verilen ve Beck’s’in sponsorluğunda gerçekleşen “Beck’s ile Dünya Mutfakları” workshop’ları yoğun ilgi görüyor. Aşçı adayları özel tatlar öğrenirken bir yandan da arkadaşlarıyla keyifli vakit geçiriyorlar.

Şehir hayatının vazgeçilmez tercihi Beck’s, “Beck’s ile Dünya Mutfakları” projesi ile mutfak düşkünlerinin hayatını renklendirmeye devam edecek.

Becks3

BECK’S
Anadolu Efes tarafından Mayıs 2002 tarihinde Türkiye’de lisanslı üretimine başlanan Beck’s, Almanya’nın dünyaya en çok ihraç ettiği bira markası olma özelliğini taşıyor. Alman bira ustalığına dayanarak en iyi kalitede birayı sunan Beck’s, kısa sürede ülkemizdeki bira severlerin de gözdesi haline geldi.
Pilsner tipi, gevreğimsi, ferah ve leziz tada sahip Beck’s %5 oranında alkol içeriyor ve son derece soğuk olarak olgunlaştırılıyor. Almanya’nın bira merkezi Bremen’de 1873 yılından bu yana üretilen ve yeşil şişede sunulan ilk bira olan Beck’s, Türk bira pazarında 33 cl tky şişesi, 50 cl kutusu ve 30 lt fıçısı ile yer alıyor. Global başarısı değişmez ürün kalitesinden kaynaklanan Beck’s, Türkiye dahil tam 125 ülkede tüketiliyor. Bira üretimine yönelik dünyanın tek yasası olan “Reinheitsgebot” (Alman Saflık Yasası) doğrultusunda üretilen Beck’s’in ideal içim soğukluğu 3 – 5 derece olarak tavsiye ediliyor. Şehir hayatının inceliklerine ve eğlencesine farklı açılardan yaklaşan Beck’s, yıl içinde düzenlediği tüm aktivitelerine “şehir hayatı” konseptini taşıyor.

Daha fazla bilgi için: www.becks.com.tr