Kategoriler
Geyik

“FN” tuşunun gizemi

Hikaye ye bak şimdi.
Bizim Sevda’nın bir arkadaşı var, arkadaşının bir bilgisyarı var, laptop ve markası casper bilgisayarda ilginç bir problem varmış. Sevda bana soruyor; -Volkan ya bizde bir bilgisayar var dizüstü yazmıyor “FN” tuşuna basmayınca yazmıyor ne iş?, ben cevap veriyorum; -ne yazacak nereye? Sevda kafayı sıyırmış bir vaziyette belli; -Ya mesela şarkı felan yazacak ya yazamıyo o “FN” tuşuna basmayınca, ben korkarak soruyorum; -Sevda şarkı derken cd ye mp3 felan mı yazmıyo onumu diyosun? Sevda her an beni gırtlaklayabilir bir tonla yazıyor ben ortamdan kaçma teşebbüsleri ofline hat gitti muhabbetini düşünüyorum; -Tuşa basmadan yazamıyooo Volkaaaannnn!! ben yine bir şeyler yazmalıyım; -Sevda ya tuşa basmassan yazmazki doğal yani tuşa bas yazar. 😆 Sevda; -çok komik olm sen bilmezsen kim bilecek bunu. ben; Sevda bana 10 dakika verirmisin şu “FN” tuşunun gizemini çözüp döneceğim. Sevda -tamam.
Fn tusunun gizemi

Ben ortamdan çıkıp şöle çayımdan füüüüüpp diye bir çay çekiyorum direk Google amcaya basıyorum “Casper FN” pat 75-100 sonuç çıktı ve gizemi çözdüm abi ne demek kaçarmı.

Olay şu bu “FN” tuşuna basıyorsun daha sonra “insert” tuşuna basıyorsun sorun çözülüyor hadi gaynak veriim ayıp olmasın aha gaynak.

Tabi sonra bizim sevdaya yazdım bunu 10 dakikadan da kısa bir sürede 1,5 dakika felan sürdü bir öpücük gönderdi bana 😛 Allaaam yarabbim ben havalara uçtum ohh gece öpücüğümüzüde aldık böle olay bitti işte ne beğenmedinizmi hikaye işte Allalaaaa… 😀