Kategoriler
Hayattan

Kandiliniz mübarek olsun

Kadir gecesi Kuran'ın Hz. Peygamberimize gönderilmeye başladığı gecedir, bu yüzden kutsaldır, Kadir gecesinin Ramazan ayı içinde olduğu Kuran’da vardır fakat Ramazan ayının hangi gecesi olduğu yoktur dolayısıyla Ramazan'ın her gecesi Kadir gecesi olabilir.

Kadir Suresi:
Doğrusu biz Kur’ân’ı Kadir gecesinde indirmişizdir. Kadir gecesinin ne olduğunu sen bilir misin? Kadir gecesi bin aydan hayırlıdır. Melekler ve Ruh (Cebrail) o gecede Rablerinin izniyle her türlü iş için inerler. O gece, tanyerinin ağarmasına kadar bir esenliktir.

Kandiliniz mübarek olsun

Başbakan yarın akşam İstanbul da konser verecek U2 gurubu ile Dolmabahçe deki çalışma ofisinde muhabbet etmiş ve U2 solisti Bono Başbakan'a kırmızı bir iPod hediye etmiş.

U2 ile muhabbet tamam ama Youtube kapalı.

Acayip hastayım, az önce kendime nane limon filan yaptım, Kandil geceniz mübarek olsun.

Eski wolkanca.com’da Kandiliniz mübarek olsun veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kandiliniz mübarek olsun için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.